PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocamın Küçük Azgın Kuzeni

admin
03 Ekim 2020, 03:34
Kocamın Küçük Azgın KuzeniBen Selin. 3 Yıllık evliyim. Kocam Levent'le kaçarak evlendik. Levent bir denizcilik firmasında çalışıyor. Bazen de çok uzun süreli deniz seferlerine çıkmak zorunda. Ama güzel para kazanıyor. Üç-beş yıl çalışıp birikim yaptıktan sonra daha düzenli bir hayat kurmayı düşünüyoruz.Levent'le bizim köydeki dayısına geldiğinde tanışmıştık. Şehirden gelen bu yalışıklı çocuk aklımı başımdan almıştı. Sık sık dere kenarında buluşuyor söğüt ağaçlarının altında konuşuyor, öpüşüyor masumca sevişiyorduk. İlk yılımız böyle anlamadan geçivermişti. Levent'in babası ölmüş, annesi de başkasıyla evlenmişti. Onu dayısı okutuyormuş. Üniversitede denizcilik okuyordu. Makinacıydı ve bu yıl son senesi olacaktı. Hemen hergün telefonlaşıyor sohbet ediyorduk. 3 Ay sonra geldiğinde bana ciddi olduğunu ve mutlaka evlenmek istediğini söyleyince havalara uçmuştum. O gün her zaman buluştuğumuz yerdeydik yine. Öpümeye başladık. Levent bir yandan göğüslerimi okşuyor kendimizden iyice geçiyorduk. Evlenecek olmamız beni daha da rahatlatmış ve kendimi tamamen ona bırakmış gibiydim. Artık elleri bacak arama eteğimin altına kaymıştı. Bacaklarımı başta sıkıştırmama rağmen fazla direnmek istemedim ve araladım. Külodumun üstünden amımı okşarken iyice ıslanmıştım. Gözlerimi yummuş olacakları bekliyordum korku ve heyecanla karışık. Nasıl olsa evlenmiyecek miydik. Az sonra gözlerimi açtığımda Levent bacaklarımın arasına kafasını gömüyordu. Napıyordu bu böyle . Külodumu bacaklarımdan sıyırmıştı bile. Islak amımda ateşli diliyle geziniyordu. Amımın dudaklarını dişliyor kendinden geçerek emiyordu. Ben de inleyerek başını iyice bastırıyordum. Artık ne olursa olsun onu içimde istiyordum.-Hadi ne olacaksa olsun. Senin olmak istiyorum. Gir hadiiLevent pantolunun sadece fermuarını açıp sikini ağzıma verdi. Ağzıma alıp birkaç dakika emip yaladım ve-Hadia artık dayanamayacağım. İçimde istiyorum seniTanıyamıyordum kendimi. Şehvet esir almıştı bütün benliğimi. Levent dudaklarıma yapışırken bacaklarımı aralıyarak yerleşti. Taş gibi olmuş sikinin başını amımın üstünde gezdirdi biraz. Sonra yavaşça içime soktu. Canım bir an yandı , gözlerimi yumdum ve dudaklarımı Leventin boynuna yapıştırdım. Tamamen içimdeydi artık. Biraz yavaşça gitgeller yaptıktan sonra hızlanmaya başlamıştı erkeğim. Ben kendimden geçmiş çığlıklar atıyordum zevkten. Titremeye başlamıştım ve herhalde boşalıyordum. Levent de gelmek üzereydi ve içimden çıkardı sikini ve ağzıma verdi, emmemi istedi. Ben de emrine uyarak emmeye başladım. O kadar ateşli emiyordum ki Leventin dölleri boğazıma fışkırıdığında farkedebildim. İlk defa sikiliyordum ve ilk defa bir erkeğin menisini yutuyordum. Biraz sarılıp öpüştuk. Daha sonra toparlanıp evimize döndük.Neyse Levent dediği gibi beni istemeye geldi dayılarıyla. Ama babam aşırı tepki gösterdi ve beni kesinlikle vermeyeceğini söyledi. Dünya başıma yıkılmıştı. Babama ben Levent'i seviyorum desem de. Ben o adamın oğluna kız vermem diyor başka bir şey demiyordu. Meğer Levent'in babasıyla pek iyi değilmiş.Birkaç gün sonra Leventle buluştuk. Bana fikrimi sordu. Ben de Sen de istiyorsan seninle ölüme giderim. dedim.? Öyleyse ben önümüzdeki ay işe başlıyorum. Ev tutar eşyalar ayarlarım. Sonra gelir seni alırım. Anlaştık mı sevgilim?Birbirimize sarıldık. Dudaklarımız birleşti dakikalarca öpüştük. Sonra kimse görmeden eve döndüm.Levent dediği gibi yaptı ve beni bir ay sonra aldı götürdü. Yani kaçırdı beni. Babamın evinden sadece üstümdekilerle çıkıp gitmiştim. Bir not bile bırakmadan bir elveda bile demeden.İlk yıl balayı yapamamıştık.Eşyalarımızı döşedik. Çok mutluyduk. Hele ben mutluluktan uçuyordum. İkinci yıl Levent işten fırsat bulduğu 10 gün izin aldı. Çok güzel bir balayı yaşadık. Herşey çok güzel gidiyordu.Taa ki birgün gelen bir telefonla Levent'in dayısının oğlunun geleceğini öğrenene dek. Dayısı ortaokulu bitiren oğlu Metin'in köyden Lise'ye gitmesinin problem olduğunu bizim yanımızda kalmasını istemişti. Tabi ki vefa borcu olan kocam bunu kabul etmişti. Ben de ses çıkaramazdım. Nasıl Levent'in dayısına vefa borcu varsa benim de Levent'e vefa borcum vardı. O da beni ortada bırakmamıştı.Neyse okul vakti geldiğinde babası Metinle beraber geldi. Metin 15ine yeni girmiş ergen havalarında bir çocuktu. Levent dayısıyla beraber bize yakın liselere baktılar. Uygun buldukları arka sokaktaki liseye kayıt işini zor zahmet hallettiler. Akşam yemeğini neşeyle yedik. Uzun zamandır köyden ilk defa Ahmet Dayıyı görmüştük. Biraz hoşbeşten sonra babamları sordum. Maalesef babam ne ölümü görmek istiyormuş ne de benim ölüsüne dahi gelmemi istiyormuş. Beni tamamen silmiş. Şaştrmamıştım ben de onu unuttum kafamdan sildim. Ben kocamla gayet mutluydum.Ahmet Dayı ertesi gün köyde işler bekler diyerek yola çıkarken-Kızım bu haylaza yüz vermeyin. Derslerine çalışsın. Levent sen de işten fırsat bulduğunda çalıştır aman oğlum. Bak Metin yengeni sakın üzme. Evdeki gibi ortalığı dağıtmak yok. Sonra bozuşuruz ha.Levent Ahmet Dayıyı otogara götürüp yolcu etti. Metin'in gözlerinin devamlı üstümde olduğunu hissediyordum. Biraz da yapışkan bir çocuktu. Eli ayağı hiç rahat durmuyordu. Bir bakıyorum kolunu omuzuma atmış. Hiç hoşlanmazdım böyle şeylerden. Evdeki sultanlığım bitmişti. Sereserpe dolaşırdım, yatardım, kalkardım, yıkanırdım,kurulanırdım. Şimdi evde bir başkasının yabancı bir erkeğin olduğunu unutmamam gerekiyordu. Birkaç gün sonra çarşıdan alışverişten geldiğimde çamaşırlarımın karıştığını farkettim. Levent olmadığında Metin'in beni gözetlediğini ve uyuduğumu sandığında odama gelip bana bakarak kendini okşadığının farkındaydım. Ortalığı dağıtması , şımarıklığı kaprisleri de cabasıydı. Yok dayanamayacaktım Levent'e söylemeliydim. Bu işin bir çaresine bakmalıydı.Levent vardiyası bitince nihayet eve geldi. Ona olanları anlattım. Bir çözüm bulmasını istedim. Yoksa ben delirecektim. O an Levent'in hiç şahit olmadığım yanını yüzünü görecektim.-Sike sike katlanacaksın. Dayım benim her türlü kahrımı çekti. Biz de çekeceğiz, sen de elinden ne geliyorsa yapacaksın.?Ama hayatım dememe kalmadı. Çenemi tutarak suratıma kızgınlıkla? Aması maması yok. Ya bu deveyi güdersin ya da siktir olup gidersin Selin Hanım.Başımdan kızgın sular dökülmüştü. Tabii biliyordu gidecek bir kapım yoktu. Onu da çok sevdiğimi biliyordu. Düşündüm başka bir çarem yoktu gerçekten. Kendi kendime-İyi o zaman kocacığım senin dediğin olsun. Ben de küçük paşanızı tepeme çıkarırım. Sen istedin. dedim.Yarın sabah Levent gemiyle yabancı limanlara en az bir aylık yola çıkacaktı. Kahvaltıda bana olduğunca kibar davranıyor gönlümü almaya çalışıyordu.-Nasıl aşkım bir sıkıntı yok değil mi? Metin iyi çocuktur. Sen de biraz anlayışlı olursan sorun kalmaz. Biz de ne şımarıklıklar yapardık gençken. Hem söyle bakalım sana ne getireyim aşkım.-Aşkım sen gel yeter bana. Başka bir şey istemem. Öpüştük, şakalaştık.Akşam Metin okuldan gelince yemeğimizi yedik, televizyon seyrettik. Metin'e-Küçük Paşam bir istediğin var mı bakalım. dedim-Sağolasın güzel yengem. dedi gülerek. Gözleri göğüslerimde sırıtarak.Levent yarın yola çıkacağı için ereken yatalım deyip beni de çağırdı. Metin'e gülerek-Hadi iyi geceler sana.. dedimYatak odasına girdiğimde soyunmuş beni bekliyordu. Uzun yolculuk öncesi aşk depolayacaktı sevgilim. Ben de hemen yanına uzandım. Dudaklarımız birleşti uzun uzun ateşli bir vaziyette öpüştük. Hemen Levent'in sikini ağzıma aldım. Somura somura emdim. Taşaklarını yaladım bir parmağımla da arka deliğinle hafifçe oynuyordum. Levent bundan daha da tahrik oluyordu. O da bacaklarımdan tutup benim bacak aramı kafasına çekti. Yalamya emmeye başlayınca elimde olmadan sesli bir şekilde inlemeye başlamıştım. Ya Metin duyarsa diye düşündüm. Sonra bu daha da azdırdı. Onun bizi dinlediğinden o kadar emindim ki. Ama kocam rahatsız olmuyorsa bana neydi ki? Sonra sırtüstü uzanan kocamın sikine sırtım ona gelecek şekilde oturdum ve başladım zıplamaya. Çok sürmedi Levent menilerini sırtıma fışkırttı. Levent'iN siki bu sefer hemen inivermişti ama ben daha doymamıştım. Hemen ağzıma aldım emmeye başladım. Ama bizim bey-Yaaa karıcığım sabah erkenden yola çıkacağım. Bu sefer bu kadar yetse. Hem gelince söz seni uçuracağım.-Hıımm kesin uçurursun.Levent sırtını döndü. Ben gözlerim tavanda öylece kalakaldım. Sonra aklıma Metin'in bizi dinlediği hatta anahtar deliğinden gözlediği geldi. İçimi bir heyecan sardı. Üstümü iyice açtım. Levent ilişkinin verdiği rehavetle uykuya dalmıştı bile. Eğer ufaklık bizi gözetliyorsa biraz gözleri bayram etsin diye düşündüm. Bacaklarımı kapıya doğru aralayıp ellerimle amcığımı okşamaya başladım. O heyecanla bir kaç dakika geçmeden titreyerek boşaldım. Biraz uzandıktan sonra duş almaya karar verdim. Ayağa kalktım. Dışarıya çıkacağımı belli ederek dolaştım. Kapıyı yavaşça açtım ve koridora çıktım tam o anda bizim paşanın kaçan gölgesini farkettim. Aslında ben de onun sikini merak etmiyor değildim. Ama biraz sabır dedim. Bol bol vaktimiz olacaktı. Nasılsa Levent bey de öyle emretmişti. Paşamızı memnun edecektik elbette. Farkında değilmiş gibi çırılçıplak vaziyette banyoya doğru yürüdüm. Banyoya girdim. Kapıyı özellikle tam kapatmadım. Önce işedim bacak aramı güzelce yıkadım sabunladım. Sonra güzelce duş jeliyle vücudumu okşamaya başladım. Bir yandan da Paşanın gelip gelmediğine bakıyordum. Evet gelmişti ve kapının arkasından beni seyrediyordu. Ben de iyice kendimi kaptırıp göğüslerimi amımı okşamaya başladım. Bir kaç dakika sonra ufaklığa işüstünde suçüstü yapmaya karar verdim. Hafif başımı durulayıp birden kapıyı açtım. Metin eli sikinde öylece donup kalmıştı. 15-16 cm siki vardı şimdiden.Hemen kulağına yapıştım ve banyoya çektim.-Lan hayvan sen yengeni seyretmeye utanmıyor musun? Hem de bir de eline almış otuzbir çekiyorsun piç. Şimdi ben seni Levent'e söyliyeyim de gör bakalım-Ne olur yenge ne olur. Kölen olayım. Ne dersen yaparım ama Levent abime söyleme. Senin güzelliğine inlemelerine dayanamadım. Ne istersen yaparım yenge.-Söz mü lan. Ne dersem ne istersem yapacak mısın? Kölem olacak mısın.-Evet yenge ne istersen yapacağım.-O zaman diz çök köpek bakayım. Bu başlangıç daha. Şimdi ayaklarımı yalayacaksınAyaklarımı uzattım, parmaklarımdan yalamaya başladı. Küçük velet işi biliyordu parmaklarımı çok güzel emiyordu. Ayağımı çektim-Aferin yarın akşam baştan başlarız. Cezadan kaçamayacaksın. Bunu bilmende fayda var. Hadi bakalım duşunu al yat ve sabah erken kalkacaksıın ona göre.Banyodan çıktım ve iç çamaşırlarımı giyerek kocama sarılıp uyudum. Sabah erkenden kalkıp Leventi uyandırdım. O da hemen duşunu aldı. Ben de kahvaltıyı hazırladım. Paşa beyi de uyandırdım ama Üstünden hızla çarşafı çekmiştim bu sefer. Neye uğradığını şaşırmıştı velet daltaşak uyumuştu. İşimiz vardı bu haylazla.Levent kahvaltıda Yeğeninin başını okşadı cebine kıvırdığı birkaç yüzlük harçlık sıkıştırdı. Yüzüme bakıp gülümsedi ve göz kırptı ben de ona göz kırptım.-Paşam yengeni üzmek yok tamam mı? Onun sözünden çıkmak yok. Ayrıca derslere çalışmalısın. Bak babn bize güvendi bizi utandırma aslanım.-Tamam dayıcığım sen hiç merak etme.Nihayet uzun ayrlık vakti gelmişti.Sarıldık sıkı sıkı. Hüzünle ayrıldık. Bir aydan fazla görüşemeyecektik.Leventi yolladıktan sonra Metin de okula gitti. Ben de kahvaltımı tamamlayıp biraz televizyon seyrettim.Biraz uyukladım. Akşam zil çaldı ve bizim Paşa Metin gelmişti. Kapıyı açtım içeri aldım. Çantasını ve ceketi astıktan sonra salona geçtik. Metin'in yüzüne bir şamar çaktım. Ne olduğunu anlayamamış ve şaşkın bir ifadeyle yüzüme bakıyordu. Ardından bir daha vurdum.-Ne yapıyorsun yenge! Canımı yakıyorsun.-Sen beni gözetlemeye taciz etmeye utanmıyor musun hayvan herif.-Ama ama yenge. Özür dilerim. Çok güzelsin. Aklımdan çıkmıyorsun. Kendimi kaybediyorum.-Çok mu beğeniyorsun beni? Çok mu güzelim?-Evet yenge çok harikasın.-Akşam ne söz verdiğini hatırlıyorsun değil mi?? Evet yenge hatırlıyorum. Beni affetmen için ne istersen yaparım.Koltuğa oturdum ve karşıma diz çökmesini istedim. Ayaklarımı yüzüne dayadım.-Öyleyse yala bakalım benim küçük kölem. Görelim bakalım marifetlerini.Metin ayaklarımı dün geceki gibi ustaca yalamaya emmeye başladı. Yukarılara doğru çıkmasını istedim. Ayak bileklerimi öpüyor okşuyor ve bundan çok zevk belli oluyordu. Şimdi de külodumu çıkarıp onu koklamasını istedim. Nazikçe ve elleri titreyerek külodumu bacaklarımdan sıyırdı. Külodumu burnuna götürüp içine çekti. Gözlerini yummuştu sanki kendinden geçmişçesine kokluyordu.-Şimdi pantolonunu çıkar bakalım seni yaramaz-Ama ?-Ne aması hadi emrimi derhal yerine getir. Yoksa cezan ikiye katlanır.Pantolonunun kemerini çözdü. Aşağıya doğru tedirgin bir şekilde sıyırdı. Kolundan tutup dizime yatırdım. Kıçına hafif sertçe şaplaklar patlatmaya başladım.? Acıdı mı küçük paşam benim?-Evet yenge çok acıdı. Ne olur yeter artık vurma.-O zaman biraz okşayayım da geçsin. Öpeyim mi?-Hı hı.Kalçasına öpücükler konduruyor bir yandan da okşuyordum. Parmağımı deliğine bastırıyor oynatıyordum. Kaçırmak istiyor ıhlıyordu. Kıçına hafifçe ısırıklar atınca gevşedi ve parmağımı deliğine sokuverdim.-Nabıyorsun ama yenge?? Sus bakayım. Cezalısın yoksa seni hiç affetmem. Sen bilirsin. Tamam mı devam mı?-Tamam yengeciğim. Ne istersen yap.-Aferin ilk testi geçtin bakalım. Şimdi uslu çocuk olduğun için ödülü hakettin. Uzan bakalım aşağıya.Böyle deyince heyecanlandı. Ama onun umduğunu yapmayacaktım. Kalkmış sikine bir fiske vurdum. Üstüne dikildim sonra bir adım atıp tam yüzünün hizasına geldim. Ve tam suratının üstüne oturdum. Amımı yüzüne sürtmeye başladım.Kocamın Küçük Azgın Kuzeni, resim ?7-Şimdi yala bakalım bir köpek gibi. Ödülünün keyfini çıkar. Memnun kalırsam başka ödüller de veririm. Aferinnn ımmmh.Ağzının üstünde amımı ileri geri oynatarak dakikalarca sürtündüm. Çocuk zar zor nefes alabiliyor bir yandan amımı iştahla yalıyordu. Nihayet titreyerek boşaldım. Kendimi kenara bıraktım ikimizde soluk soluğa kalmıştık. Elimi sikine attım, aşağı yukarı biraz okşamama kalmadan menilerini fışkırtmıştı. Gene kızmış gibi davranarak kulağından tuttum ve banyoya sürükledim bizim paşayı. Küvete sıcak suyu açtım. Bu arada onun önüne çöküp yaşına göre büyük olan sikini okşayıp emmeye başladım. Hemen sertleşivermişti. Bir yandan da nedense parmağımı göt deliğinde gezdiriyordum. Aslında onu ilerideki fantezilerime hazırlıyordum. Onu hem cezalandıracak hem de ödüllendirecektim. Küvet dolunca meyveli duş jeliyle paşamın vücudunu köpükledim,okşadım. Mis gibi olmuştu. Bana da aynısını yapmasını istedim. Duş jelini avucuna dökerek ilk amımdan başladı edepsiz yaramaz. sonra göğüslerimi okşadı. Arkamı döndüm sırtımdan omuzlarımdan çabucak kalçalarıma iniverdi. Hafif kalçalarımı geriye çıkarttım. O da arkadan deliğimi okşamaya başladı. Sonra sikini amıma dayamaya yeltendi ama hemen döndüm ve-Hoop paşacık o kadar da değil. Onu hak etmek için daha çok işin var. Şartlarımı yerine getirdikçe ödüllerini alacaksın.Küvete uzandım köpükler içerisinde onu da karşıma oturttum. Ayaklarımla sikini okşamaya başladım. Bu arada bizim sabırsız Paşacık-Yenge seni sikmeyi çok istiyorum. Ne olursun .-Vay sıpaa. Amma acelecisin. Yok öyle hemen. Derslerini çalışacaksın. Hafta sonu her dersten sınav yapacağım. Verdiğim ödevleri çalışıp sorduklarımı bilirsen 15 dakika sikebilirsin. Ayrıca bugünkü gibi isteklerimi de yerine getireceksin. Ne diyorsun Paşam.-Ama yenge yaa. Tamam söz.-Bugün sana hazırlık kitabı aldım. Birinci bölümünü iyi çalış. Soruları ezberle ki. Onlardan soracağım. Bilirsen senin yatak odama girmene izin vereceğim. Yoksa adım atamazsın. Kazandığında seni kendi ellerimle soyacağım. Okşayacağım, sikini ağzıma alacağım. Sonra sen istediğinde 15 dakika beni sikeceksin. Birinci konuda 15 dakika ikinci konuda 20 sonra 25 dakika. Yani her ünitede 5 dakika zam var. O yüzden beni gerçekten sikmek istiyorsan dersini çalış bana gel soruları doğru cevapla sonra doyasıya beni sik. Ne diyorsun Paşam?-Tamam yengeciğim. Çok çalışacağım.-O zaman yemeğimizi yedikten sonra işbaşına anlaştık.Banyodan çıktık. Paşamı kurulayıp kendi ellerimle giydirdim. Dudağına öpücük kondurdum.-Hadi bakalım anneciğim.Anne rolü bana kışkırtıcı gelmişti. Sofraya oturduk. Yemeğimizi yedik. Masayı toparlamama yardım etmesini istedim. Neşeyle yardım etti. Yine öpücük ödülünü verdim. Kıçına da bir şaplak indirdim.-Ama yengeee.-Hadi ordan zıpır yengeni sikmeye gelince hiç öyle demiyorsun. Şimdi bu kitabı alıyorsun. Bu bölümü çalış. Okul derslerini de çalış. Bitirdiğin günün akşamı ben hazırım diyorsan bana gel. Sınavı geçersen yaşadın. Ayrıca bazı kurallarım var. Bozarsan bir daha hiç şansın olmaz.1- Ben demeden hiç bir zaman öpmeye okşamaya kalkmayacaksın.2-Ben ne dersem emredersem yapacaksın.3-Yatak odama ben sokmadığım sürece girmek yok.4-Gözetlemek yok.5-Yaptıklarımızı hiç kimseye anlatmayacaksın. Anlattığın an herşeyi kaybedersin. Anlaştık mı? Söz veriyor musun?-Söz veriyorum yengeciğim. Harfi harfine yapacağım. Derslerime de gerçekten çok çalışacağım. Göreceksin sayende sınıf birincisi olacağım.-Okul birincisi olursan ne istersen yaparım onu da bil.Aslında beni gözetlemesinden çok hoşlanıyordum. Sadece öyle sanmasını istiyordum. Beni gizli gizli seyretmesini istiyordum.-Ben şimdi yatacağım. Dediklerimi unutma. Bir de ilaçlarımı alacağım. İlaçlar ağır uyku yapıyor en az 4-5 saat öldürsen uyanamam. O yüzden korkma. Sen derslerine çalış sonra yat güzelce uyu. Tamam mı. Ben saati kurdum sabah kahvaltını hazırlarım. Hadi iyi çalışmalar annem.Sonra yatak odama geçtim. Üstümü soyundum bir yandan da kapı tarafına bakıyordum. Bizim paşamız gelecek mi diye ama bir hareket yoktu. Demek ki sözünü tutacaktı. Aslında ben tutmamasını beni gözetlemesini yaramazca taciz etmesini arzuluyordum. Bakalım uyku hapı numaram nasıl işleyecekti? Yatarken alışkın olmasam da kırmızı tangamı giydim. Üstüme de şeffaf geceliğimi geçirdim. Kıçımı kapıya dönüp uyku moduna geçtim. Biraz sonra da hafifden uykuya dalmıştım. Ne kadar geçti bilmem ama az sonra bir tıkırtı hissettim. Şaşkın uyku ilaçlı olmamdan herhalde koridorun ışığını kapatmamıştı. Gölgesi duvarda belirmişti. Sanki eli sikindeydi sıpanın. Yaklaştı iyice. Yavaşça üzerimden battaniyeyi çekiyordu. Heyecandan nefes sesi odada uğulduyordu. Benim de kalbim bu yaramazın yapacaklarının merakıyla hızlanmıştı. Sonra yatağa uzandı ve kalçalarımı okşamaya başladı. Geceliğimi sıyırdı ve arkama iyice sokuldu. Siki kalkmış ve arkama dokunduruyordu. Göğüslerimi avuçluyor omuzlarımı öpüyordu. Ürpermiştim bacak aramın ıslandığını hissediyordum. Ama kıpırdayamıyordum. Çok zor birşeydi bu. Birden harekete geçip yüzüstü dönüp olacakları bekledim. Biraz korkuyla bekledikten sonra yine elini kalçalarımdaydı. Sonra kalktı ayak ucuma geçti bacaklarımı arsızca araladı. Nefesini amımda hissediyordum. Tangamı kenara çekti ve amımı yalıyordu parmağıyla benim ona yaptığım gibi götümde oynuyordu.Elimde olmadan kalçamı kaldırmıştım.Hafifden iniltiler kaçıyordu ağzımdan. Ahh zavallı kocam bir kere şunları yapmadın bana. Şimdi Paşanız amımda keşiflerde bulunuyordu. Afferin ona. Sonra daha da cesaretlenip üstüme çıkıp sikini götüme dayadı. Kulaklarımı emiyordu. Sikiyle götümde hafif zorlamalar yapıyor ama girmiyordu.Sonra suyu akan amıma sürtünmeye başladı. Yoksa sikecek miydi hemen? Fakat tadını çıkarıyordu haylaz. Az oyalandıktan sonra benim iyice sızmış olduğumdan emin olduğundan galiba beni sırtüstü çrvirdi. Uyanık göğüslerimin tadına da bakacaktı anlaşılan. Bu sefer yine bacaklarımın arasını yalamaya başladı. Ellerini göğüslerime uzatıp okşuyordu bir yandan. Çok ustaca yalıyordu ufaklık. Kesinlikle önceden birisinden kurs görmüştü. İfadesini sonra muhakkak alacaktım. Ama şimdi zevkini çıkaracaktım. Sonra kalktı ve göğüslerimi emmeye başladı. Hafif ısırıklar da atıyordu. Eliyle amımın üstünde geziniyordu. Bu çocuk seks ustası olacaktı kesin. Birazdan başımın dibine diz çöktü ve sikini ağzıma dürttü. Ağzımı açmam için eliyle araladı ve sikinin başını soktu. Ben tepkisiz durunca sikini ağzıma sokup çıkarmaya uğraşıyordu. Ben yavaştan bilinçsiz gibi emmeye başladım.-Ohh benim orospu yengeciğim. Seni sikeceğim günü haketmeden sikmeyeceğim. Ama ağzını sikeceğim şimdi ohh.Bak şu şerefsiz velede. O da benimle oynuyor demek ki! Ağzımla emmeye devam ediyordum Ama bazen nefes alamıyordum. Sonra burnumla nefes almaya alıştım. Sanki rüyadaymış gibi emiyordum. Çok geçmeden bizim azgın paşa boğazımın dibine fışkırtmaya başlamıştı. Neredeyse nefesim kesilecekti. Zor toparladım. Arsız sikini çektikten sonra dudaklarıma yumuldu ve ağzımdan süzülen menilerini de emerek temizledi. Sonra kalktı geceliğimi düzeltti ve battaniyemi güzelce üstüme örttü. Sanki kimseyi uyandırmıyacakmış gibi ayaklarının ucuna basarak odadan çıktı ve kapıyı da aynı titizlikle kapattı şaşkın. Sonra banyoya girdiğini anladım duşun sesinden. Sıpa kendi işini görmüştü ama beni azdırıp gitmişti. Hemen ellerimi amıma attım ve ateşim sönmeden kendimle oynamaya başladım. İki dakikaya kalmadan sarsıla sarsıla boşalmıştım. Saat dördü geçmişti. Demek ki bu saate kadar çalışmış sonra da dayanamayıp beni ziyaret etmişti. O uyusun hele dedim ben de aynısını ona yapmazmıydım.