PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ceren ve Lise Arkadaşları 1

admin
03 Ekim 2020, 03:33
Ceren ve Lise Arkadaşları 1Cerenle bu kadar sıkıcı sevişmiş miydik daha önce hatırlamıyorum.Uykumuzun erken geldiği, yatakta aklmıza geldiği için seviştiğimiz bir gece. Üzerinde gidip gelirken ahlamaları pek de inandırıcı değildi sanki, eh huyum kurusun ben de takarım, ya zevk almıyorsa? Ahlar ohlar bitip temizledikten sonra yatakta oturup birer sigara yaktık. Sevişmenin başından sigara yakıncaya kadar tek kelime konuşmamıştık, hala da sessizlik sürüyordu. Hatırladığım bir gerginlik yoktu."yatakta değişik şeyler yapsak ne olur? soruma cevap olarak, ?ilişki monotonlaşması en büyük tuzaktır? demişti evlilik danışmanımız. ?monotonluk heyecanı, monotonluktan kurtulmak için yaptıklarınız da evliliği öldürebilir? diye de eklemişti, ?. Gerçi, ben evlilik danışmanını aramıza üçüncü almayı kastetmiştim ama sanırım onun derdi cerensiz bir şeylerdi de o başka bir hikaye. "acaba" diye aklımdan geçirdim "tüm çabamıza rağmen gene bu tuzağa mı düşüyoruz, monoton bir ilişki tuzağına?"?hatırlıyor musun? dedi ceren sessizliği bozarak.?neyi???yeşimleri??ha alt komşu mu, dedim işte adam gay barlara??ay evet onları, ne gariptiler di mi??garip değil de hayal kırıklığı? dedim ?oysa uzun süreli olabilirlerdi adam baya açık görüşlüydü??onlardan sonra bir daha macera yaşamadık biliyorsun değil mi?? dediAçıkçası hiç dikkat etmemiştim. Yatak odamızda yaşadığımız deneyimleri bir rutinde değil spontan yapmıştık genelde. Baştan mutabık olduğumuz kurallar çerçevesinde ikimizden birinin başlatacağı herhangi bir yerde ve herhangi bir kişiyle, aramızda önceden anlaşarak ya da anlaşmayarak. birimizin istediğini diğeri asla reddetmemişti. Aylar boyunca hiç bir şey yapmadığımız ya da günlerce barda takılmalar gibi dönemlerimiz olmuştu.?evet ya? dedim ?kaç ay oldu, hiç aklıma gelmedi benim, belki de hayal kırıklığındandır??yaa dedi yeşimi sikemedim diyedir heralde? alaycıydı sesi. Ciddi mi diye baktım bir suratına. Öylesine konuşuyor gibi geldi. Yeşimin tek geldiği o geceyi keşke anlatsaydım diye geçirdim içimden. Yaşadıklarımızı birbirimize anlatmak gibi de bir zorunluluğumuz yoktu. Bir kaç defa aradığımda hızlı nefes alış verişlerinden benimle konuşurken bir adamla seviştiğinden şüphelenmiştim ve tabii ki çok heyecanlanmıştım. Bir keresinde dayanamayıp sorduğumda ?şu adamla sikiştim? diyip bana adamın fotosunu gösterdi ve net bir şekilde ?anlatmadığım şeyi bir daha sorma lütfen. Eğer anlatmaya değiyorsa ya da seninle paylaşmak istersem anlatırım ben. Sana da sormuyorum hiç ben yokken neler çevirdiğini? demişti. Ciddiydi. Gene de yeşim meselesi biraz hassastı ama bu saatten sonra da anlatmanın alemi yoktu.?ne ilgisi var ya? dedim. ?en azından memelerini elledim? gülerek.Sessizlik oldu. Sigara tablasına uzanıp sigarayı söndürdü ve hemen bir tane daha yaktı.?ooo dertlendik bakıyorum.??hayır?. Bana döndü. ?sıkıldım ben??hangi açıdan???sıkıldım işte genel?Ne diyeceğimi bir an bilemedim. Gevşekliğe de vurmak istemedim.?bi şey içer misin benim uykum kaçtı? diyerek kalkıp mutfağa yürüdüm.?bi rakı koy bana da?Beş dakika sonra salonda laptoplarımız kucağımızda beyaz leblebi ile rakı yudumlarken bulduk kendimizi. Ben sitelerde dolaşıyordum, ceren yirmi yıl sonra okul arkadaşlarıyla bağlantı kurduğu facebook?ta. Cerenin üzerinde askılı, beyaz kısa saten bir gecelik vardı. Bir an laptop?ın kamera açısını sabitlediğini farkettim.?hayrola foto mu çektin???yaa evet? dedi ?face fotomu yeniledim baksana nasıl olmuş???oo harika yanlız saçların askının üzerine düşmüş, fotoda sadece omuzların olunca çıplak gibi görünüyorsun. Lise arkadaşların niyeti bozmasın sonra.??ha ha ha, ayol hepsi evli barklı çoluk çocuğa karışmış insanlar, herkes senin gibi mi?? ters ters baktı bana. Tam kafamı cerenin face sayfasından çevirecektim ki, pat diye iki tane mesaj geldi aynı anda. Ceren hiç şüphelenmeden mesajlara tıkladı ve ben kahkahayı bastımBiri ?hepsi senin mi ceren?? diğeri ?ya bu fotonun altı nasıl görünüyor acaba??aaa pezevenklere bak? dedi ceren ?şimdi karılarınıza göndermez miyim ben bu mesajları??On dakika içerisinde sınıf arkadaşlarının yarısının boşanmasına sebep olacağını anlayınca vazgeçti bu fikrinden. Hepsine tek tek ?ay ibrahim alemsin valla?, ?çok ayıp metin?, ?cık cık cık cavit? gibi mesajlarla cevap verdi ve çoğu evli, göbekli, saçları dökülmüş, eğitimli erkek gibi, ceren'in arkadaşları da şakayı tadında bırakıp sohbeti sonlandırdı. Tabii haklı çıkmanın verdiği keyifle ben de yakından takip ediyordum mesajlaşmayı. Ama iki arkadaşı daha ısrarcıydı ve geri adım atacak gibi değillerdi. yani rahatsız edici değil de açık kapı bırakarak, ?taş gibisin maşallah?, ?lisede plaja gitmiştik, hiç değişmemiş gibisin? tarzında iltifatlarla yazmaya devam ediyorlardı.Bir yerden sonra cerenin hafifçe toparlanıp ekranı benden saklar gibi yaptığını farkettim.?ya aslında hiç konuşmadık senle liseyi, bunlar arasında lise sevgilin var mıydı???ay yok ne lise sevgilisi bizim zamanmızda öyle bir şey mi vardı? sonra durdu ?ya aslında bu çocukların ikisinden de hoşlanıyordum ben? dedi hafif kızarmış yüzüyle gülerek.?çok masuuum? dedim ?öpüşemedin bile ama? Yoksa öpüştün mü???ay hayır ne öpüşmesi.? Sesi mi titremişti bana mı öyle geldi bilmiyorum ?ama akşam ışıkları kapatıp yatağa yattığımda neler düşünmüştüm, neler düşünerek okşamıştım kendimi bir bilseler? kahkaha attı, sıkıntısı dağılmıştı.?hala bile utanıyorsun? dedim ?içinde mi kaldı??Güldü. ?bakmazlar ki bunlar bana, ikisi de zengin bebesi, caddede lastik yakan tipler. Havalı havalı kız arkadaşları falan vardı, kızlar vermedi mi hemen bırakırlardı??yok ya şimdi bakarlar bence? dedim?harun bakıyor valla galiba? dedi harun ?fotona ve altındakilere? diyip kalp gözlü bi emoji göndermişti. ?ay galiba burak da?, burak hiç tereddütsüz ?ya istanbula gelince bir rakı içelim? şeklinde yürümüştü.?oha? dedim ?düşüyor mu böyle???ay bu çocuk hep böyle hadsizdi, baba parası işte??ne dedin???harun da gelecekmiş sen ben harun içeriz dedim??ciddi mi???ay neden olmasın, içelim desem randevu vermiş olacam, içmeyelim desem ayıp??gruba çağırdın sanmasınlar sonra??ne grubu ayol, bunlar anlamaz öyle şeyden. En fazla kaçamak yapmaya çalışırlar.? durdu uzanıp kulağıma sıcacık nefesini yaklaştırdı kelimeleri yaya yaya "hem grup olsa fena mı olur eğlence çıkar" diye fısıldadı. karnımda kelebekler uçuştu bir an.Ne olup bitiyor diye bakarken istanbul rakı buluşması adında bir grup sohbeti daveti geldi, sürpriiiz, harun kurmuş, burak ve cereni de davet etmiş.?aaa merhabaaa? yazdı ceren ?ne iyi ettiniz de kurdunuz bu grubu, diğer arkadaşları da ekleyeyim mi??Harun hemen ?yok? yazdı. Sonra bir miktar bekledi. ?yok ya, boş ver üçümüz için olsun bu grup, yani şimdi grup büyüyünce buluşmak falan zor işler.??peki? yazdı ceren ?öyle yapalım o zaman??merhaba ceren? burak yazıyordu şimdi de ?harun ne iyi oldu da kurdun bu grubu, rakı içinceye kadar da sohbet ederiz bu fıstıkla??ay çok teşekkür ederim de fıstıklık kalmadı pek??yok yok, bikinili fotolarını da gördüm, burak haklı fıstık gibisin maşallah ceren??Aa bunlar beni stalklamışlar?.?insta versene? dedim, yunan adalarında nude beach?lerde çektiğimiz fotolar vardı. Nude olduğu belli ama bi şey de görünmeyen fotolar.Beş dakika içinde insta fotolarının 5 yıl öncesine kadar like?lar geldi.?ooooo harun iyi ki kurmuşsun bu grubu ortak? dedi burak ?ceren bu ne güzellik. O beachlerde olmak varmış??aaa o kadar eski fotolara bile baktınız mııı???geçen sene o kadar eski sayılmaz? burak yazıyordu. ?kiminle gittin oralara???durumumuzu merak ediyor? dedim. Başını salladı ceren ?benimle gittiğin söyle elbette? dedim?ay kocamla gittim tabii??oooo ne kocalar var ya, biz yapsak gavat derler? burak biraz hadsizdi evet?yanında değil inşallah?? ceren bana baktı ?yok beni bulaştırma şimdilik? dedim. Ne kadar ileri gideceklerini merak ediyordum ve heyecanlanmaya başlamıştım.?uyuyor, hayır yanımda değil??hem nude beachlere götürüyor, hem de bu saatte elin adamlarıyla sohbete müsaade ediyor vay babam vay??nude beach?te bir şey yok abartmayın, kadınlar için çok pratik mayo değiştirme derdi yok, herkes çıplak olunca da kimse kimseye bakmıyor, yani zannettiğiniz gibi et pazarı değil, abazanlar sizi. ayrıca siz istediniz sohbeti şimdi ben mi suçlu oldum? dedi ceren.?ya yok yok? diye alttan aldı ikisi de ?ne suçu ya, müteşekkiriz kendisine di mi ortakkk? burak bu işi biliyordu?elbette müteşekkiriz kendisine, her fıstığın böyle kocası olsa bize de gün doğar??o fotoların sansürsüzü de vardır sende şimdi ceren, at bi tane de akşamımız şenlensin? dedi burak.?çok uykum var şimdi, üzgünüm gecenizi ya elinizle şenlendireceksiniz ya da karınızın koynunda, belki da kafanıza dikilmiştir şimdi iyi bakın arkanıza? diyip sohbeti kapattı ceren.?eminim ikisi de arkasına dönmüştür? kahklaha attı bana dönüp.******?merhaba fıstıkk?. Son sohbetin üzerinden bir kaç gün geçmişti, ceren ?biraz pişsinler bakalım? diyerek özellikle açmamıştı messenger?I, açar açmaz da burat atladı böyle. Yatakta o iç çamaşırları ile ben boxer?ımla oturuyorduk.?selam çocuklar, görüşemedik??unuttun bizi? harun da buradaydı.?yok, unutur muyum ama işler güçler??ya ceren, ben yarın istanbula gelicem, bi yemek mi yesek acaba? harun atak çıktı?ayıp olmuyo mu ortak, ceren bana randevu verecek önce? burak bozulmuştu?önce bana versin noolmuş? harun lafın nereye gideceğini bilerek kıtır atıyordu.?ya hep beraber, ya hiç biriniz? dedi cerenSözlemiş gibi ?nasıl yani? yazdı ikisi birden?ikinize birden vermek isterim? dedi ceren, yazdıktan sonra bana baktı, heyecanlanmıştım. elimi cerenin bacağına koyup okşamaya başladım. arada yokladığım bacak arası çoktan ıslanmıştı.?ne dersin ortak? harun atladı?bana uyar? burak pası kaçırmadı?yemek randevusu tabiii ayyy lastikli türkçe? diye ekledi ceren sazanların atlamasından sonra.Ikisi de kahkaha emojileri ile cevap verdiler, ama duvar yıkılmıştı sanki.?siz okulda da böyle terbiyesizdiniz, sıra altından neler yapardınız kim bilir??valla lisede rüyalarımı bilsen sıra altı çok masum kalır? burak her zamanki atılganlığıyla?nasıl rüyalarmış onlar??oldukça ıslak, kamyon deviren cinsinden?Utangaç surat ile ?yaaa hiç bilmiyordum? yazdı ceren.?gençlik işte, kız arkadaşlarım da olurdu ama kamyonu hep seninle???ay utandım??yok utanacak ne var, işte yetişkin yetişkin konuşuyoruz??ya kızmazsan bi şi isteyecem? dedi harun?ne istediğini bilmeden nasıl söylerim ki bunu??neyse, hani yemek yersek dekolte bir elbise ile gelmen mümkün olabilir mi? yanlış anlaşılma olmasın, ilersini göremiycez bari gözümüz şenlensin? harun ağız mı arıyordu acaba?ya belli mi olur ortak? gülücük emojili burak yavşak yavşak?çok şekersin? dedi ceren haruna ?sen avcunu yala burak, yala sonra da artık sen bilirsin nereye asılacağını hahahahah??ortak üzgünüm senin için, sanırım hakkını kaybettin? açıkgöz harun?hayır. Ya hep beraber ya hiç biriniz haruncum. Ay ben ikinize de yeterim meraklanmayın çocuklar hhahahahah??o zaman? dedi burak ?ben de zamanımı ayarlayabilirim sanırım, yarın ben de istanbula gelsem, sen uygun musun ceren? Harun sen ciddiydin di mi???evet? dedi harun ?ben iş için geliyorum zaten, bileti aldım.??aaa ne güzel olur? dedi ceren ?eşleriniz de geliyor di mi? ben de kocamı getiririm?Ikisi de saf saf ?yoooo? dediCeren ekranı kahkaha emojileri ile donattı.?ay tamam tamam, bozulmayın şimdi. Ben uygunum yarın akşam, nerde kalacaksınız???ben istiklalde kalıyorum hep? dedi harun?bana da yer ayırtsana aynı otelde ortak? dedi burak?tamam, şimdi arıyorum oteli asmalıda da bir masa ayırtıyorum, Cuma akşamı sorun olmasın.?harika? dedi ceren ?yeri ve saati burdan söyleyin burdan şekerlerr. Şimdi çıkayım ben??bi dakka? atladı burak?hayırdır???yemekten sonra geceye devam eder miyiz??nasıl yani??ya ne biliyim kulüp ya da otelde içmeye devam. Gecenin ucu açık mı??açık tatlım açık? ceren rahatlatmıştı iki kafadarı.Laptopu kapattı bana dönüp ?yarın akşamki kıyafetimi ve iç çamaşırlarımı sen seçer misin?? dedi bir elini çoktan kabarmış erkekliğimin üstüne koyarak.