Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

2 yıllık arkadaşlığımızı alevlendiren(!) tatil.

Post #1

2 yıllık arkadaşlığımızı alevlendiren(!) tatil.Şu an çok mutlu bir evliliğim var, ancak hayatımda bu kadar çekici gelip de sevdiğim bir arkadaşımı maalesef tehlikeli çekim nedeniyle kaybettim. Hala kendisini özlerim. Buket olarak anacağım onu.28 yaşlarımdan sonra artık erkeklerle yanyana geldikçe yapılan abaza seks, araba, para, iş muhabbetlerinden iyice sıkılmıştım. Bol mesaili, sosyal hayatsız bu dönemimde internetten hayat dolu bir kızla tanıştım. Çok bunalmış, ilişki, evlilik arayan biriydi. Onla zaman geçirmekten çok hoşlanır oldum. Açıkçası o dönemler çıkmayı da düşündük ama üniversite aşkı onu başka biriyle aldatmış, bekaretini alıp bırakmıştı. Böyle çapsız kötü bir ilişkisi olması kafama takıldı , tartışmalarımız olsa da aşkı ilişkimizde istemedik.Her zaman mini etek, göğüs dekolteli elbiseler giydiğinden libidomu arttıran bir tarzı vardı. Yanımda onla olmak çok güzeldi. Göğüslerine , bacaklarına baktığımı farketse de tavır yapmazdı, görmezden gelirdi. Açıkçası teşhirciliği severdi. Dünya ya, hayata dair çok tartışsak da yalnızlığımıza çare birbirimizdik. Haftada 2-3 defa bir araya gelirdik. Sadece merhabalaştığımız onun bir arkadaşı sürekli bizi birbirimize yakıştırırdı, "neden çıkmıyorsunuz, çok yakışıyorsunuz " diye ince ince onu işliyordu. Muhabbet ederken bana da söyledi, güldük. Ancak bir gün "Ömer çok bunaldım, barlar sokağı na gelir misin ?" yazdı. O zamana kadar bu kadar hızlı sarhoş olduğunu bilmiyordum. 1 bira ve 1 şarapla düzgün yürüyemez hale geldi, şaka yaptığını sanmıştım ancak cidden öyleydi. İstanbul'un farklı yakalarında olsak da onu bu halde gönderemezdim. Koluma girerek yürüdük ve otobüse bindik. Omzumda uyudu ve otobüste elimi tutmaya başladı. Sarhoşluğuna verdim ama sanırım bir yerlerde erkeği olmayışının eksikliğini yaşıyordu. O gece onu bırakıp döndüm, ailesiyle yaşadığından eve giremedim. Artık tüm ailesi beni biliyordu, zira bir erkeğe seslenirken bile "Ömer" diye adımı söylüyormuş Tanıştımızın tam da 1. yılında bana çift kişilik 4 günlük bir tatil hediye etti şirketim. 31 yaşında iken bir erkekle yada ailemle gidemezdim. Sevgilim de yoktu çünkü Buket'le tüm boş zamanımı geçiriyordum. Mail trafiğimizde konuyu açtım, zaten o da o yıl yurtdışına çıkacaktı. "Schengen vize, pasaport işlemlerim zaten olacak, tamam geliyorum" dedi. Çok heyecanlıydı. Anormal arkadaşlığımızı insanlara anlatmak da zorlanıyorduk, birbirimize bile. O açıdan ailelerimize ben bir erkek arkadaşımla o da bir kız arkadaşıyla gideceğimizi söyledik. Pek çok konuyu konuştuğumuzdan ayrı oda kalmayı acenteye sordum, şirketi araya sokmadım. "Kuzenim bayan ayrı oda istiyoruz" dedim.P fiyat farkını Buket'e söyledim. O ise "Ben sana güveniyorum, gerek yok. O farkı yeriz" dedi. Odanın ayrı yataklı olacağını tura ilettim.O gün yine buluşup yemek yedik, çöpçatan arkadaşı "Bunlar hep tezgah, Ömer sana evlenme teklif edecek" demiş. Söyleyince çok güldük.Gün geldi ve sabah 06:00'da buluştuk. Lacivert desenli bir elbise ile göğüsler ve etek foraydı. Turdaki ergen birkaç tip gözünü Buket'ten alamıyordu, bende elbette. Tur ülkeye indiği gibi bizi gezdirmeye başladı. Meşhur yerlerde fotoğraf çekildik ve akşam oldu. Otel çok merkezi yerde ve temizdi. Ancak tuvaletimizde sifon sürekli sesi de rahatsız şekilde akarak rahatsız ediyordu. Resepsiyona arızayı ilettim, Avrupalı zihniyeti kontrol ettikten sonra akşam tamir edilemeyeceğini söyleyip bizi başka odaya aldılar.Sanırım tatilde bizi yakınlaştıran olay da bu oldu. Geçtiğimiz yeni odada çift kişilik tek yatak vardı, resepsiyonu arayıp iki ayrı yatak istedim ancak maalesef yoktu. Durumu Buket'e anlattığımda "Kız gibisin Ömer, ben senden korkmuyorum, beraber uyuruz" dedi. Artık odamızda belli olunca "ben duşa gireyim" dedim. Buket de "O zaman çıkarken haber ver, üstümü değişeceğim. Söylemeden çıkma" dedi. Valizimi açıp havlumu alırken Buket ayaklarını yatağa uzatmış TV'ye bakıyordu. Mini elbisesiyle uzattığı ı buğday tenli bacakları beni benden aldı. Ayakları kusursuz güzellikteydi. Yavaş hareketlerle " Tamam duşa giriyorum" dedim, o da yatağın kenarına doğrulurken eteğinden külot frikiğini verdi. Bembeyaz bir külot giymişti. Kafasını kaldırmadı bile ve eteğini indirdi. O anı yakalamıştım ama farketmemesi için kendimi tuvalete attım. Onun teşhirci ve bakışlarımı umursamaz tavrını hep sevdim. Duş alırken sikim taş oldu ama mastürbasyon yapmayacaktım. Çıktığımda dışarda cüretkar giyinen o kız gayet erkeksi pijamalarla karşıladı beni. "Duş sırası bende" dedi. "Sen duş al ben de market bulayım. Ne içersin?" dedim. "Bira olabilir, ama beni sarhoş etme. Miller falan olsun" dedi. Ona ve kendime 6 bira kaptım geldim. O da çıkmış saçını kuruluyordu. Erken kalktık, bugün odada takılalım diye karar verdik. TV açtım, müzik kanalına ayarladım. Tuvalette pijamamı giyip yatağa girdim bende. Oda değişimine güldük, TV izlerken onun o güzel kokularıyla 1 saat uyumuşuz. Elleri omzumda uyandım. Ona dönüp konuşmaya başladım ve buzdolabından biraları getirdim. Buraya nasıl geldiğimizi konuşuyor bir yerde arkadaşlığımızın yıldönümünü kutluyorduk. "Bak bira içirip de beni sarhoş edip kandıramazsın" dedi. 80 liler bilir parmak dövüşünü. Yorganın üstündeki sağ elimi tuttu ve başparmağıma bastı. Yorganın altından da kaçamakça bir ayağını dokundurup çekiyordu. Evciliğine ben de katıldım. "Ele bakmadan gözlere bakarak oyna" dedim. Ben de öyle yapıyordum ama gözlerim onun o ince dudaklarına gidiyordu. O da gülümsüyordu bu halime. Yine sikim kupkuru taş olmuştu. Bir an birşey yapmadan boşalacağım sandım. Sol elimi pijamamın içine soktum, o an mastürbasyon yapıp rahatlamayı bile düşündüm. Buket o tam sıra elimin oynamalarını farketti sanırım, birden dönüp sırtını bana verdi vücudunu bana yasladı. İçimdeki piçliği durdurmaya çalışan ben de niyeti bozdum. Elimi beline attım ve kalkık sikimi götüne yaklaştırdım. Taş gibi hissedince birden dönüp aşağı baktı ve sonra yüzüme. Götünü çekti ve birden döndü. "Benden etkilenmediğini sanıyordum Ömer. Aşağıda taş gibi birşeyi bana değdiriyorsun""Buket önce flört olarak başlamıştık, konuştuğumuz gibi cinsel deneyimlerimizi herşeyi konuştuk. Evlilik istediğin için seni kandıramazdım. Seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun, ilk baştan evliliği söylediğin için aşık olamayız dedim. Sana karşı hissettiklerim aşktan da öte" dedim. Bunu duyunca yine elimi tuttu ve bu defa yüzü bana dönük yaklaştı. Diğer elimi yine beline atım. Gözgöze bakışıyorduk, daha fazla kendimi tutamayıp dudaklarına yapıştım. Belki 1 saniye tepkisiz kaldı ama birden sırtüstü pozisyon alıp altıma girdi. Nefes almadan öpüşüyorduk, belindeki elimle üst pijamasını sıvazladım. Artık o buğday tenine dokunuyordum. 2 erkekle seks yaptığını biliyordum, o da benim eski kız arkadaşlarımı. O güzel nefesi bir de bira kokuyordu. Yanaklarına oradan boynuna indim. Öpmelerim yalamaya döndü. Kalkık sikimi vajinasına bastıkça kısık kısık inliyordu. Sanki ilk defa seks yapar gibi hamleleri benden bekliyordu ve gözlerini kapadı. Pijamasının üstünü sıvazladım. Memelerini sadece avuçlayan destek sütyeniydi. Gevşek olunca memelerini yalamaya, ısırmaya başladım. Sol elimle alt pijamasının içine elimi soktum. Kalçasını sıkıp elimi ön tarafa götürünce külodundaki nemi hissettim. Bastırmalarım onu akıtmıştı. Bir hamle hızla kalktım soyunmaya başladım, o da bir an baktı bana. Benim ona birşeyler yapmamı bekler gibiydi.Ama tur sabahı giydiği o elbise, seksiliği hiç yavaş soyacak, ön seks yapacak takat bırakmamıştı. Hızla pijamasını, sütyen külodunu çıkardım. Kadın iç güdüsü vajinasını eliyle perdeledi. Yatağa uzandırıp vajinasını yalamak istedim. "Yeni adet oldum, akıntım kokabilir" diye başımı tuttu. "Merak etme, varsa yalamam" dedim. İlk başta hafif mayhoş bir tat gelse de onun am suyunu içtim adeta. Vajina dudaklarında milim sarkma yoktu, muhteşem bir amı vardı ve vıcık vıcık akmıştı. Misyoner pozisyonuna geçip penisimi vajinasına sürtmeye başladım. Bağırma, inleme arası sesler çıkardı. Başını sokmaya başlamamla "Yavaş, acıtma..." dedi."Giydiğin elbiselerle hal mi bıraktın sürtük, götünü sikerken de konuş " dedim. Azgınlık dilime vurdu, onun yüzünde ise zevk ile endişe arası bir ifade vardı. Git gellerim hızlandıkça o da altımda kıpırdanmaya başladı. Onu her pozisyonda becermek ağzına yüzüne boşalmak istiyordum. Ama bu azgınlıkla ilk postada dayanamayacağım belliydi. Kendimi kontrol etmeye çalışırken Buket'in kıvranması ve yüzümü tutarak "Hadi aşkım sik beni, içime boşal hadi" demesiyle şarıl şarıl içine aktım. O şehvetle kafasını yastıktan kaldırıp dudaklarımı ısırıp öpmeye başladı. 1 dakika öyle kalıp yana uzandım. Koltuğumun altına girdi ve "Bu seyahatin yanlış olduğu belliydi. Ateşle barut yanyana durmuyormuş bak " dedi. Kahkahalarla gülmeye başladık. O gece onu odadaki koltukta bacak omza ve doggy, yatakta domaltıp, duvarda kucağıma alıp , duşakabinde su altında dölümü yutturup yüzüne boşalarak defalarca becerdim. 5 defa orgazmı yaşadım o ise onlarca defa orgazm oldu. O kadar siktim ki vajinasından osuruk seslerine benzer sesler çıkmaya başladı. Ses çıktığında "Gaz yapmadım, vajinam yapıyor" diye utangaç yüzle bana bakıp sarıldı. "Vajinan dağıldıysa ben de arkadan ,ağzını sikerim" dedim. Hayretle baksa da hayır demedi.Götüne girerken acıdan beni alamayınca Vaseline krem kullandık. Baya zorlansa da anırarak beni boşaltıncaya kadar yastığı ısırıp acıdan kıvranarak altımdaydı.Diğer 2 gecede de defalarca kondomsuz, korunmasız sikiştik. Son gece döl yerine sikimden su akmaya başlamıştı zaten. Yeni adet olduğundan korunma gereği de duymuyordu sanırım. Her gün turdan dönünce beraber sevişerek duş alıp 1-2 saat uyuyup tüm gece sikişir konuşurduk. Ablası ve kendisinin seks tecrübelerini herşeyi anlattı. Tesadüfen ablası ve kendisi şehir dışında aynı üniversitedelermiş. Bekar evlerine ablası çoğu gece sevgilisini alır ve iniltilerle seks yaparmış.Kendisi de ablasının seks sesleri ve inlemelerini duyunca azdığından sevgilisiyle çıkmaya başladıktan 3 hafta sonra bekaretini vermiş. Tatil dönüşü hemen beni sevgilisi gibi konumlamaya çalıştı. Maille o çöpçatan arkadaşkarına böyle anlatmamasını istedim. Çıkarsak birbirimizi kaybederiz diye düşündüm. Normalde arabasız yanına giderdim, sevişmek için arabayla yanına gitmeye başladım. Kışın boş olan mesire, ormanlık yerlere çekip orada memelerini yalar, kalçalarını okşardım. O da bana harika oral seks yapar ve spermlerimi yutardı. Arka koltuğa geçip ona oral yaptırır yüzüne boşalırdım.Bir akşam fazla boşaldım, kazağına gelmişti. "Sabah değişirim, sapık nereye boşalıyorsun?" dedi. Sabah uykuda kalınca aceleyle unutup o kazağı giyinmiş. Kızlar "kazağında leke var, hayırdır ne yedin?" demiş. "Leke nedir anladılar mı yoksa?" diye yanımda somurttu.1 yıl boyunca harika tecrübeler yaşadık, Türkiye'de de bir tatil daha yaptık. Ailesi çakazlamasın diye İstiklal'de hostelde, paramız olursa güzel otellerde geceliyorduk.1 yıl geçtikten sonra artık "İlişkimiz nereye gidiyor, beni kullanıyorsun" demesiyle benle görüşmeyi kesti.Bazen bunları yaşamasak da hala arkadaşım olarak yanımda olsaydı diye düşünüyorum. Benim bir parçam gibiydi. Bazense yaşadığımız maceraları düşündükçe kendi kendime hınzır hınzır gülüyorum. "Eşim ne var" dediğindeyse "Birşey yok, sadece aklıma birşey geldi" diyorum
30 Ağustos 2021, at 15:54
Alıntı