Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Müşterimin kızı üniversitede bilgisayar bölümünde

Post #1

Müşterimin kızı üniversitede bilgisayar bölümündeBundan epey bir zaman önce bir müşterimin kızı üniversitede bilgisayar müh.de okuyordu ve yaz tatilinde yanımda staj yapması tecrübe kazanması için müşterim tarafından benden yardımcı olmamı rica etti, kabul ettim kız gelip ofiste çalışmaya başladı, henüz 21 yaşındaydı üniversite son sınıfa geçmişti, boş bir odayı ona verdim gün içinde ara ara yanına gidip tecrübelerimi ona anlatıp iş hayatı ile ilgili bilgileri aktarıyor, bazı teknik konuları detaylı olarak anlatıyordum, tabi ufak tefek projeler verip yapmasını istiyor, yaptıklarına göre değerlendirme yapıp yanlışlarını ona gösteriyordum.Aradan 10 gün felan geçti, ara sıra odasına girdiğimde panik halde bilgisayarda bir şeyleri kapattığını fark ettim, firmamızda güvenlik duvarı var ve hangi bilgisayardan hangi sitelere girilmiş, ne yazılmış felan kayıt eden sistem vardı, merak edip o sistemden baktım, ooo kızımız ne kadar cinsel içerikli forum varsa hepsinin üyesi olmuş, chat kanallarında bile sohbet ediyor hatta çok sıkı muhabbet ettiği arkadaşlar edinmiş, inceledikçe daha detaya girmeye başladım, bazı chat kanallarında ve forumlarda kendini erkek olarak tanıtmış ve sanki bir erkekmiş gibi sohbetler yapıyor.Ancak en çok adult hikaye sayfalarında geziniyor, o forumlarda kullandığı nick?leri takip ederek o siteler girdim onun yazdığı hikayeler olduğunu gördüm, okumaya başladım, yazdığı hikayelerden halen bakire olduğu belliydi hep oral ve anal fanteziler kuruyordu, yaklaşık yazdığı 15-20 hikayenin tamamını okuyunca 3-4 tanesinin aynen benimle alakalı fanteziler olduğunu anladım ve içimde bir sıcaklık hissettim.Bunun üzerine ne yapacağımı düşünüp kararımı verdim, bunları bir şekilde yakaladığımı hissettirip tansiyonunu ölçeceğim eğer bunları sadece bir fantezi olarak yapıyorsa mecburen susacağım aksi halde onu elde etmeye çalışacağım. Hafta sonu ailesi yazlığa gittiği için cuma akşamından pazartesi sabahına kadar evde yalnız olduğunu dolayısı ile eve geç gittiğini biliyordum, cuma akşam mesai bitiminde çıkarken biraz kalabilirsen seninle bir şey görüşeceğim dedim, kabul etti. Sonra odama çağırdım herkes çıkmıştı, bak dedim seninle açık konuşacağım ve bunları seninle konuştuktan sonra sen dertleşmek istemediğin sürece sanki hiç bu konuşmayı yapmamış gibi konuşacaklarımı bilmiyormuş gibi her şeyi unutacağım, şaşırdı.Onun bazı sitelere fazlaca girdiğini öğrendiğimi söyledim, yüzü kızardı ardından kovacağımı felan sandı ve özür dilemeye bir daha girmeyeceğini söylemeye başladı, bak dedim tabiki bu tür sitelere girebilirsin ama iş yerinde bunlara girersen şirkette herhangi biri bunu gördüğünde farklı yaklaşmaya düşünmeye başlar, ben iyi niyetli olarak seni uyarmak istedim dedim.Biraz daha sakinleşmeye başladı, çünkü bunlar yüzünden kovsam sebebini babasına söyleyeceğimden korktu. Ancak senin girdiğin sitelerde bazı yazılarınıda gördüm senin yaşına göre dozu çok fazla şeyler bunlar dedim, artık olayın detaylarını da bildiğimi fark etmeye başladı ve artık kafasını hafif öne eğip kızarmaya devam etti, bir ara bu yazdıklarından dolayı rezil olduğunu söyledi, yok dedim bunda rezil olacak bir şey yok herkesin kendine göre farklı fantezileri vardır, ancak o yazdıklarında olaya benide karıştırman beni şaşırttı dedim ve bir an sessizlik oldu, sonra kafasını kaldırmadan kekelemeye başladı ve sonunda şunu söyleyebildi, siz evli birisiniz biliyorum ve sizinle ilgili de bazı şeyler yazmaktan çok pişmanım özür dilerim diyince artık şüphelerimin gerçek olduğunu anladım ve şunu sordum daha önce hiç biriyle oldun mu dedim ?Yaklaşık 1 dakika hiç cevap vermedi sonra hayır dedi, ama yazdıklarındaki detaylara bakında bunları çok iyi biliyormuş gibi yazmışsın bu kadar şeyi detaylı yazdığına göre açıkcası ben okulda felan birileri ile beraber olmuşsundur diye sordum, tekrarladı hayır hiç olmadı çünkü başımı belaya sokmak istemedim dedi, baktım çok zor durumda kaldı konuyu biraz dağıtmak için ben acıktım yemek isteyelimmi dedim, konuyu değiştirmemden memnun olmuş olmalıki biraz tebessüm ederek iyi olur bende acıktım dedi,Yemek siparişini verdim ve sanki sıradan konulardan konuşuyormuş gibi o gün verdiğim iş ile ilgili sorular sormaya başladım, ciddi bir şekilde rahatladı, o ara yemek geldi yemeği yedik yaklaşık 1 saate yakındır o konuları konuşmuyorduk, bir ara ben lovaboda ya gidip geldim,(Bir fantezisinde bana oral yaparken aletime Nutella sürüp emdiğini yazmıştı)Odaya gelirken mutfağa uğrayıp dipfrizde durak dondurmalardan alıp getirdim, birini ona verdim, normal sohbete devam ederken dondurmaları yemeye başladık, bir ara dondurmayı yalama şeklinden çok etkilendim ve ona bakıp bir fantezinde nutelladan bahsediyorsun, gerçekten bunu bir gün yapmak istiyor musun ?Tekrar yüzü kızardı 1 saati aşkın süredir konuyu kapatmış olmamızdan rahatlığı tekrar panik haline döndü sustu kafasını aşağı eğdi, bir süre sonra bu konuştuklarımız aramızda kalacak değil mi dedi, tabiki dedim hatta bu odadan çıkınca unutabilirim. Tekrar bir süre sustu ve sonra belki beni ayıplayacaksınız hatta belki bana sapık gözü ile bakacaksınız ama kendime hakim olamıyorum çok uçuk fanteziler kuruyorum sorunuzun cevabına gelince evet bir gün böyle bir birliktelik yaşadığımda ilk bunu ve buna benzer şeyleri yapmak istiyorum. Bende tekrar rahatlatmak için bak bunlar aslında çok uçuk şeyler değil bekle herkesin yaptığı şeyler hatta bizde bazılarını eşimle yapıyoruz deyince birden kafasını kaldırdı ve cidden mi dedi, evet dedim ama biz zaman içinde monotonluktan kurtulmak için bunları yapıyoruz sen daha hiç başlamadan bunları düşünüyorsun buna şaşırdım dedim.Evet haklısınız diyerek kafasını tekrar öne eğdi, yahu utanma rahat ol dedim.Teşekkür ederim ama nasıl rahat olayım benim uçuk fantezilerimi yakalayan bir erkeksiniz sonuçta, bir yazdan rezillik bir yandan utanma herşeyi aynı anda yaşıyorum dedi. Peki dedim beni bir an için sırdaşın bir bayan arkadaşın gibi düşün, bu şekilde sohbete devam etmek ister misin dedim, biraz daha sustu ve sonra bir şartla dedi, nedir dedim, madem sizi bir sırdaşım olarak göreceğim o halde sizin de uçuk yaptığınız şeyleri öğrenmek isterim dedi, peki dedim bazılarını örnek olarak söyleyeceğim. Mecburen bazı yaptıklarımdan örnekler vermeye başladı pür dikkat bunları dinliyordu bazılarında aa ciddi mi diye soruyordu, baktım artık epeyce rahatladı, peki dedim sen anlat şimdide başka neler yapmak isterdin, yine biraz utandı sonra ama söz verdin ve beni konuşturdun sıra sende dedim, haklısın dedi ve başını öne eğerek konuşmaya başladı, bakire olduğunu bu nedenle tüm fantezilerinin oral ve anal olduğunu söylemek ile başladı, peki dedim ya bakire olmasaydın, off onu düşünemiyorum bile dedi,Peki beni gerçekten arzuladın mı yoksa sadece fantezimiydi, yine sustu kafasını öne eğdi, bir süre konuşmadı bunun evet anlamına geldiğini bildiğim halde, bak açıkça konuşacağımızı söyledik ama sen sürekli susuyorsun, aslında dedi evli olmasanız evet diyebilirdim, evli olmasam benimle evlenmek için evet diyecektin dedim yoo hayır zaten aramızda yaş farkı var ama evli olduğunuz için eşiniz açısından felan dedi, o ara ayağa kalkıp mutfaktan kola alıp geldim yerime geçerken onun koltuğunun arkasından dolaştım ve tam koltuğunun arkasına geldiğimde kulağına doğru eğilerek evli olmamın bir sakıncası bir sakıncası yok eğer istersen bu fantezini yaşayabilirsin dedim ve yerime geçip oturdum, 5 dakikaya yakın hiç konuşmadı sonra sizce bu doğru olur mu deyiverdi?..Bak dedim senin benim hakkımda yazdığın 4-5 tane fantezin var kim bilir yazmadığın daha neler var, eğer istersen bunları yaşamana izin veririm ve bu odadan çıkınca her şeyi unuturuz sana dert çıkarmam sende bana çıkarmazsın dedim, yine bir süre susup peki nasıl olacak kelimesini kekeleyerek söyledi, bende rahat ol yeter dedim.Ayağa kalkıp arkasına geçtim eğilip kulanlarının arkasından öpmeye başladım bir süre sonra boynunu emmeye başladım resmen titriyordu, elimi uzatıp bir göğsünü hafifçe okşamaya başladım, kalbi nasıl hızlı atıyordu anlatamam, sonra elini uzatıp elimin üstünden göğsünü daha fazla sıkmamı işaret edercesine elimi sıktı, diğer elimide diğer göğsüne atıp iki göğsünü birden yoğurmaya başladım, sonra ellerimi bluzundan içeri soktum sutyeninin arasından avucuma aldım bir yandan boynunu emmeye devam ediyordumki boynum morarabilir başka yeri öp dedi, nereni istersin diye sordum, sen nereyi istersen dedi, bunun üzerine ön taraına geçip bluzunu ve sutyenini yavaşça çıkardım karşımda muhteşem dimdik ve sert iki tepe duruyordu, uzanıp uçlarından başlayıp emmeye başladım,anında inlemeye başladı ve bacaklarını sıkarak titremeye başladı sonra rahatladı, ama ben emmeye devam ediyordum, koyunun düğmelerini çözdüm ne yapıyorsun diye sordu, sen demedin mi neremi istersen diye hatırlatınca onu damı öpeceksin dedi evet dedim, ama orası şu an biraz kirlendi dedi nasıl kirlendi dedim, yani sırılsıklam dedi, o kir değil en güzel tatlı deyince gözlerini kapadı ve kotunu çıkardım kilodu resmen sırılsıklam olmuştu kilodu da çıkarıp emmeye başladım, felaket bir şekilde titremeye başladı tekrar ve bacaklarını öyle sıkıyorduki kafam orada preslenmiş gibi oluyordu dilimle kapıdan içeri darbeler atmaya başlayınca vıcık vıcık sıvılarını salmaya başladı, sonra tekrar rahatladı, kafamdan tutup bana çevirdi bende aynı şeyi yapmak istiyorum dedi, olur dedim ve koltuktan kalkıp beni oturttu, pantolon ve kilodumu aşağı indirip zaten kazık gibi olan aletimi tuttu bir süre sadece seyretti sonra diliyle yavaşça kafasına dokunmaya başlayıp yavaş yavaş ağzına almaya ve emmeye başladı, bir süre emdikten sonra ben kasılmaya başlayınca geliyorum dedim, hiç oralı olmadı bak ağzına boşalabilirim dedim sanki duymamış gibi emmeye devam edince ben patlamaya başladım, deli gibi emmeye devam etti resmen iliklerime kadar emdi temizledi.Sonra kucağıma oturup beni öperek teşekkür etti hayatımın en güzel ve zevkli dakikalarını yaşadım dedi, içinde de hissetmek ister misin diye sorunca onu yapmasak kızar mısın dedi, hayır dedim sen nasıl istersen, ama yarın bunu tekrar yaşamak isterim dedi, olur dedim yarın cumartesi öğlen herkes gidiyor yarın tekrar sana bu duyguları yaşatırım. Ertesi gün sabah nasıl mutlu geldi ofise anlatamam, ikimizde öğlen olmasını sabırsızlıkla bekledik, herkes gibice koşarak odama geldi ve kucağıma oturup herkes gitti dedi, sanırım dünkü olanlar çok hoşuna gitti dedim, hemde nasıl dedi sabaha kadar belki aynı yaşadıklarımızı 3-4 kere rüyasında gördüğünü söyledi ve bir süprizi olduğunu ekledi, nedir dedim gidip odasından çantasını getirdi, çantadan nutella çıkarınca şok oldum bu kadarını beklemiyordum, o hikayemdeki fanteziyi yaşayacağım dedi, hepsini sürüp yalayacak mısın dedim, istersen yarısını sana bırakacağım deyince bir anda ikimizde birbirimizi soymaya başladık, benim odadaki 3?lü koltuğa geçip 69 vaziyetine geçip ikimizde birbirimize nutella sürüp emmeye başladık nutella ile onun hayat suyu karışınca felaket bir tat ortaya çıktı emmeye doyamıyordum bu arada o öyle şehvetli emiyorduki boşalmak üzere olduğumu söyledim,hadi dedi fışkırt ve ağzına aldı, ben patladım tekrar ve o delice emmeye devam etti ve durmadı ağzında yumuşamaya başlayan aletim tekrar kalktı artık yiyecek nutella kalmamıştı ikimizde son damlasına kadar emerek temizlemiştik sonra çantasına uzandı sana bir süprizim daha var dedi, merakla bekledim çantadan krem çıkardı ve bana uzattı, ne istediğini anlamak zor değildi kremden alıp aletime ve arkasına sürdüm, yalnız lütfen çok yavaş ol korkuyorum dedi, peki dedim önce parmağımla bir rahatlattım, sonra yavaş yavaş ilerlemeye başladım epeyce kendini kastı canı yandığı belli oluyordu ama durmamı da istemiyordu, bir süre sonra epeyce rahatlamıştı bende yarısına kadar içerdeydim, bana şimdi yavaşça başla dedi ve ben ileri geri icarata başladım artık iyice alışmış olsa gerek daha hızlı dedi, ben olanca hızıyla girip çıkamaya başladım kasıklarıma kadar vuruyordum, bir süre sonra kasılarak arkasına patladım.Lavaboya gidip temizlendim, geri geldiğimde vajinasını okşuyordu, doymadın mı dedim, bu zevke doyulur mu deyince daha günün uzun olacağını anladım, o gün defalarca seviştik. Sonra sadece hafta sonları sevişmeye başladık, okulu başlamak üzereydi artık gelmeyecekti, odama geldi müsade ederseniz ara sıra cumartesileri ziyaretinize geleceğim dedi, tabiki dedim ne zaman istersen, bazen 1 haftada bir geliyor bazen dersleri sıkışık olunca ayda bir geliyordu, 3 yıl böyle devam etti ve sonunda biri ile çıktığını söyledi, ve 7-8 ay sonra evlendi, evlendikten 4-5 ay sonra bir gün telefon açıp birkaç soracağım teknik konu var müsait misiniz dedi, evet dedim, yaklaşık 1,5 senedir beraber olmamıştık özlemiştim belki dedim tekrar sevişiriz, tabii cumartesi öğlen geldi, soracaklarını sordu ama bu soruların biraz bahane sorular olduğunu anladım, seni çok özledim dedim, bende dedi, evlilik nasıl gidiyor diye sorunca çok mutluyum çok seviyorum, ama dedi sustu, ne oldu bir sorun mu var dedim, eşim oral hiç sevmiyor ne yapıyor ne yaptırıyor dedi, ip orada koptu ve birbirimizi hızla soyduk delice emmeye başladık 1 saate yakın 69 şeklinde emdik birbirimizi ara ben bir kez patladım, sonra emerek beni tekrar kaldırdığı sırada bana dönüp sana bir borcum var dedi, şaşırdım ne borcu dedim, o delice emdiğin yere hiç girmedin artık yol açık istediğin gibi girebilirsin dedi, ve hemen yerimi alıp bir kerede dibine kadar soktum, bir an bir çığlık attı ve sonra sakinleşip inlemeye başladı ben son sürat sokup çıkarmaya başladım, sonra tam boşalacakken sakın dedi içime boşalma senden hamile kalmam ikimiz içinde iyi olmaz peki dedi ve çıkardım göğüslerine doğru fışkırmaya başladım bir kısmı yüzüne kadar gitti ve ben fışkırırken eliyle yüzünden göğsünden alıp ağzına götürüp emdi.Sonra vedalaşıp gitti, bu şekilde birkaç ayda bir gelmeye başladı, 3 yıl sonra farklı bir şehire taşındılar.Öyle özledimki onu??.
19 Ağustos 2021, at 20:25
Alıntı