Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

dersanede başladı evde bitti :)

Post #1

dersanede başladı evde bitti Merhabalar ben aykut. buradaki hikayeler bana gerçekten samimi geldiği için bende kendi hikayemi yazmaya karar verdim. şuan 25 yaşındayım 1.80 boyunda 75 kg kumral yakısıklı denebilecek biriyim Özel hayatı zedelememesi için isimleri değiştirerek yazıyorum. anlatacagım olay 7-8 sene önce dersane de iken başıma geldi. sınıfımızda derya diye bir kız vardı 1,70 boylarında esmer büyük göğüslü yuvarlak ve toplu bir göte sahip bir kızdı dersane de ki herkes deryayı arzuluyor kimse benim yüzümden yanasmaya cesaret edemiyordu. önce arkadas olarak gerçekten iyi anlasıyorduk lise bittiğinden dersaneye devam ediyorduk sadece. dersaneden sonra da eve gitmeyip kalıp ders çalısıyorduk. günler günleri kovaladı ve biz bir gün deryayla ders çalısırken bir anda yakınlastık ve öpüşmeye basladık o kadar azgın bir kızdı ki nefes alış verişi bile sizi azdırabilirdi. öpüşürken dudaklarının hareketi bile çıldırtabiliyordu insanı. dersane de sınıfta yalnız oldugumuz için bu daha cok heyecan vermişti bize. ben onun göğüslerini elliyor o benim penisime dokunuyordu. daha fazla ileri gidemeden çıktık evli evine köylü köyüne ertesi gün oldu ben deryaya hadi play station oynayalım dedim ve dersanenin yanında olan cafe ye gittik. loca olda oldugu için bizi kimse görmüyordu. herkese açık alanlar oldugu için daha cok heycanlanıyor oyun oynamak yerine sürekli sevişiyorduk. gözüm bir an odada kamera olduguna takıldı ve deryaya burada kamera var rahat dur diyerek kendimi toparladım. oda bana ben bir şey yapmıyorum hep senin suçun diyip güldü ben daha bişey yapmadım diyince gözleri güldü ve daha ne yapabilirsin dedi. ertesi gün oldu ve bizim dersanenin yakınlarında çamlık var oraya gidip oturduk konusuyor öpüşüyorduk ve biraz daha ileri gidip fermuarımı açtı boxerin üzerinden penisimi okşuyordu. yola arkamız döndüğü için bizi kimse göremez zaten karsımız da inşaat olduguğu için rahattık. sonra ben onun gömleğinin düğmelerini açıp göğüslerine dokununca biraz irkildi çünkü ilk defa bu kadar ileri gidiyorduk. ben biraz daha ileri gidip penisimi boxer dan cıkarınca cıkarma cıkarma yapma derken görünce hemen eline aldı ve sıvazlamaya basladı. dedim ağzına alsana o kadar da uzun boylu değil dedi ve beni elleriyle o gün orada boşalttı. neyse toparlandık ve kalktık. ben artık dayanamıyordum ne yapıp edip deryayı sikmeliydim ama nasıl yapacaktım acaba bakiremidir diye kendime sorular sorarken dersanenin yolunu tuttum ben derslere girmezdim. deryada benim için o gün girmedi derslere ve birer dondurma alıp bizim evin çardağına oturmak için gidiyorduk ki dolu oldugunu gördük bizim evde herkes çalıştığı için boş olurdu ev gün içersinde. dedim hadi eve çıkalım olmaz falan diyince üsteledim dedim bak işimiz var seninle bişey yapmıcam söz diyince tamam dedi çıktık yukarı. eve girer girmez yapıstım ben buna hemen aldım kucagıma odama götürdüm. bir çırpıda soydum. önümde çırılçıplak kalmıstı. ben soyunurken dur lütfen sen soyunma yapmayalım desede ben de çırılçıplak kaldım ve gözleri benim penisimdeydi. deliler gibi sevişmeye başladık. dudaklarını emerek göğüslerine indim ve her emdiğimde altımda inliyordu. bir yandan emerken diğer yandan penisimi amcıgına sürtüyordum. zevkten deliye dönmüştü. yavaş yavaş göbeğine ve amına doğru indim öyle bir yalıyordum ki belki hayatı boyunca baska kimseye böyle yalatamayacaktı amını (bu arada üniversitede sevgilisi askerde sözlüsü vardı ama kaymağını ben yiyordum ) ben her zevke getirdiğimde sakın bana aşık olma diyip sayıklıyordu ve bende aynısını söylüyordum sakın bana aşık olma ! benim penisim o kadar sertleşmişti ki zevkten morarmıs zonkluyordu. amına dayaadım dur napıyorsun ben bakireyim diyince bütün hevesim kaçtı. çünkü bu kadar iyi sevişen birinin bakire olmasının imkanı yoktu. dedim ben dayanamıyorum dur ben seni boşaltıcam kendini bana bırak dedi ve beni sırt üstü yatırdı. dudaklarımdan baslayıp bütün vücudumu emerek yaladı ve penisime gedil eline aldı tükürükledi ve sıvazlamaya basladı ben geç boşalan birisi olduğum için anladı öyle boşalmayacağımı ağzına aldı ve boğazına kadar köklemeye başladı. bende yavaş yavaş boşalma kıvamına gelmiştim. sonrabunu durdurdum ve yüz üstü yatırıp madem amından giremiyorum götünden sikerim olmaz çok acır senin ki çok büyük diyince dedim merak etme kayganlastırıcı var onu sürücem dedim ve banyodan gidip jel alıp geldim göbeğinin altına yastık koydum ve götü kabak gibi önümdeydi. güzelce jelleyip sikimi sokmaya basladım. ben zorladıkca o kaçmaya çalısıyor canı yanıyordu. bir çırpıda kafasını soktum ve inceden bir ah sesi geldi. yavaş yavaş git gel yapmaya baslayınca derya da alıştı. git gele devam ederken onun inlemeleri beni o kadar azdırmıstı ki daha da hızladım her vurdugumda pat pat diye ses cıkıyor ve onun inlemeleri ağlamaya dönmeye başlıyordu. 5 dk boyunca hard sikip titreyerek götünün içine boşaldım. sikimi çıkardığımda gütünden döller süzülüyordu sonra duşa girip yıkandık. ve böyle sürdü gitti. derya ile hikayemiz bitmez eğer beğenilir ve ilgi görürse devamını ve diğer ilişkilerimi de anlataacığım iyi günler :
17 Mayıs 2021, at 12:42
Alıntı