Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Cinsel Hayat- 23

Post #1

Cinsel Hayat- 23Önceki hikayeler için ; http://xhamster.com/user/amanbea/blog/1.htmlArkadaşlar arayı çok açtığım için çok çok özür diliyorum sizden. Yoğun olduğum için giremedim siteye. Girdiğimde de çok fazla duramadığım için anıları yazmaya fırsat bulamadım. Aslında yazmaya heveslendiğim bir kaç gün oldu siteye de girdim ama gay hikayelerinin, alıntı hikayelerinin çokluğu ve beğenilerinin benim hikayelerden yüksek olduğunu görünce hevesim kaçırdı doğruya doğru.Neyse uzatmadan devam edeyim anılara kaldığım yerden.Kızları alıp yukarı çıktı aybüke bizde balkonda canla konuşuyorduk. Bana geçen geceki nur emre çiftine bidaha gitmek istediğini söylüyordu ama hiç onla uğraşacak halim ve kafam yoktu. Kafam da acaba ezgi yaşadıklarımızı anlatırsa ve haplar işe yaramaz da aybüke ya hamile kalırsa naparım düşünceleri vardı. Bu olanları düşünmemek için erkenden uyudum.O günden sonra bir kaç gün benim için çok kötü geçmişti.. Ezgi yüzüme bile bakmamaya, zorunda olmadıkça konuşmamaya çalışıyordu halinden çok belli idi.Aybüke ise yine sevgi dolu hiç sorun yokmuş gibi olsa da cinsel anlamda yanıma yaklaşmıyordu. Sadece dudaklarımdan öpüp kaçıyordu. Hak verdiğim için olayı atlatması için üstüne gitmiyordum. Tam hatırlamasam da 3 4 gün sanırsam böyle geçmişti. Sıkıntıdan ve azgınlıktan patlamak üzereydim. Denize gidiyor geliyor akşam dışarı çıkıyor eğleniyorduk ama benim sıkıntı cinsel açlıktı.Haftasonuydu, sabah erken kalkmış kahvaltı yapıyorduk. O sırada canın telefonu çaldı babası arıyordu. Canın istanbula gelmesi istemişti o yüzden babasıyla tartışmaya başladı. Gelemem tatildeyim falan diye baya uzun bir süre içeri gidip konuştu. Geldiğinde ise babamın bir işi varmış 2 3 günlüğüne istanbula gidip gelmem lazım dedi. Hep beraber dönelim teklifi yaptı kızlar ama can kabul etmedi. Uçakla gider 2 3 sonra geri gelirim dedi. Ekinle beraber internete girip hemen ilk uçağa bilet aldılar. Havaalanının uzaklığı check-in işlemi falan hesaba katarak İzmir-İstanbul uçağına bilet aldı.Havaalanı uzak olduğu için arabayla ben götürüp getirecektim. Kızlar ev de kalacaktı ama Ekin sevgilisini yalnız bırakmak istemedi. Hem de dönüşte bana arkadaş olacaktı. Ehliyetimi daha çıkartmadığım için de polis gördüğümüz zaman direksiyona o geçecekti böyle planlamıştık. Can hazırlandıktan sonra yola koyulduk. İkisi önde ben arkada yaklaşık 1-1 buçuk saatlik bir yolumuz vardı.İkisi önde birbirleriyle konuşuyor ben arkada telefonda pelinle mesajlaşıyordum. O da akrabaların da sıkıldığını anlatıyor, beni çok özlediğini söylüyordu.Gene bir yaz ayları girmiş arayı açmıştık ama benim peline olan ilgim daha çok Aybükeye kaymıştı. Kendimi ona aşık hissediyordum. Havaalanına ulaştıktan sonra Canı uğurladık. O gittikten sonra Ekinle beraber yola koyulduk.Pek fazla konuşacak ortak konumuz yok sessiz sessiz sıkıcı bir yolculuk olacak diye düşünürken. Canın yanında sessiz sakin fazla gülmeyen despot bi ekin gitmiş şen şakrak güler yüzlü bir kız gelmişti sanki. Sürekli muhabbet etmeye çalışıyor beni güldürüyordu.Yolu nasıl yarıladık anlamadım bile. Çok güzel konuşuyorduk. Birden sessizleşti sana bir soru sorucam ama bana doğruyu söyleyeceksin dedi. Ben de sor dedim. Bir yer de dursana ciddi bir konu dedi. Yol üstünde duracak bir yer yok dedim. Bir yer olmaması daha iyi çek bi yere konuşalım çok ciddi bir konu dedi.Şehrin yakınlara kadar gelmişken yol üstünde ormanlık bir alana arabayı çektim. Beraber bir sigara yakıp konuşmaya başladı. Bu konuştuklarımız aramızda kalacağına yemin eder misin dedi. Tabiki hadi de ne diyeceksen çok meraklandım dedim. Geçen gece sabaha karşı denize gitmiştiniz ya hani dedi durdu evet dedim. Geldiğinizde canın üstünde kadın parfümü kokusu hissettim dedi. Gözlerimin içine bakarak tepki vermemi bekliyordu. Bir şey demeyince nereye gittiniz canı başka kadınlara mı götürdün ne oldu bana anlatacaksın bilmeye hakkım var dedi. Bir yere gitmedik sana öyle gelmiştir dedim ama inanmadı tabiki de. Bak anlat gerçekten cana hiç bir şey belli etmeyeceğim bilmeye hakkım var diye yemin etmesine rağmen ben karşı çıkıyordum. Tekrar bir duraksadı. Bak cinsel problemleriniz varmış ama Can seni seviyor dedim. Nereden biliyorsun problemlerimizi diye utanmış şekilde kafasını aşağıya düşürdü. Can anlattı o gece dedim. Sustu bir süre. Bak bana açık açık utanmadan anlatabilirsin belki aranızdaki sorunu çözmekte yardımcı olabilirim dedim. Biraz düşündükten sonra tamam anlatcam ama aramızda kalacak gerçi kızlar biliyor ama olsun dedi. Ardından kendi dökülmeye başladı.Canla ilk başlarda gizli kuytu köşelerde sevişmeye başlamışlar. Bu sevişmelerin boyutu birbirlerini boşaltmaya kadar yavaş yavaş artmış. Sürtünerek de olsa ilişkiye giriyorlarmış ve bunlardan aşırı zevk alıyormuş. Ne zaman ilk sexlerini yapmışlar ardından soğuma oluşmaya başlamış. Ekin o eski gizli kuytu yerlerde aldığı zevki artık alamamaya başlamış tabi bu durumda cinsel yaşamlarına yansımış. Sex ekin için sadece canı tatmin etmek olarak kalmış. Aylardır orgazm olmamış. Ne zaman cana hareket yapsa bu sefer can ona karşı isteksiz oluyormuş. En son olarak da duşta geçen gün duşta yapmayı denedik ama gene zevk alamadık o günden beri de yapmıyoruz dedi.Bana bunları bir solukta anlattı hiç araya girmeden dinledim ekini. Canla konuştuğumuz da bana yeni fantezilere falan her şeye karşı olduğunu söyledi neden peki dedim. Ben o eski gizli kuytu yerlerdeki heyecanı arıyorum. Dışarıda sevişmek istiyorum can istemiyor yatağa girince o istiyor benim bütün isteğim kaçıyor. O tarz fanteziler bana göre değil. Can beni aldatırsa hakkı var onu tatmin edemiyorum ama ondan ayrılmakta istemiyorum çok seviyorum dedi ve bir sigara daha yaktı. Diyecek bir şey bulamamıştım. Sessiz kaldığımı görünce bana doğruyu söylemeni bu yüzden istiyorum kızmayacağım belli de etmeyeceğim sadece yaptı mı biriyle bilmek istiyorum dedi. Bu kadar fazla ısrarına rağmen gene de söyleyemezdim. Çünkü ucu bana da dokunabilir zaten aramın kötü olduğu aybükeyi tamamen kaybedebilirdim. Gerçekten denize gidip geldik sana öyle gelmiş olabilir diyerek konuyu kapattım.Tam arabayı tekrar çalıştırıp gitmeye hazırlanırken biraz daha duralım senle konuşmak iyi geldi kızlara anlattığım da hem cinsim olduğu için benimle dalga geçtiler ama sen beni anlayabiliyorsun hissediyorum dedi.Sorununa benden bir cevap bekliyor gibiydi. Sorununuzu çözmenin yolunu sen kendin cevapladın dedim. Nasıl yani dedi. Bir şekilde canı istediklerinde ikna etmen gerek dedim. Denedim ama ya biri görürse korkusuyla yapmak istemiyor eve ya da otele gidelim diyor bir türlü ikna edemedim dedi. Sonra hafiften sırıtarak herkes sizin gibi cesaretli olup arabada denizde kumsalda sevişemiyor dedi. Bunu dedikten sonra gülme şiddetini arttırdı.Aybüke bunu da anlatmıştı. Artık kızmaya başlıyordum. Her şeyimizi millete anlatmış dedim sinirli bir şekilde. Kızdığımı anlayınca sakin ol ya bizden sır çıkmaz hem bence çok romantik çok seksi bir olay keşke can da bu kadar cesaretli olsa hatta şu an yanımda sen değilde can olsa aynı şeyleri biz de yaşasak off dedi iç geçirerek. Bu kızın orgazm olmaya rahatlamaya ihtiyacı vardı bunu anlamıştım.Bir kadını mutlu etmenin en önemli yolu onu tatmin etmektir. Bunu yaşadığım ilişkilerde anlamıştım hep.Gözlerini kapa ve düşün dedim neyi dedi. Burada ben yokum can var. Şu an baş başasınız. Neler yapardınız anlat bakalım ben de canmış gibi davranıcam dedim. Önce bir an duraksadı sonra gözlerini kapatarak kafasını koltuğa dayadı ve anlatmaya başladı; ( - Ekin , Ben )-: Arka koltuklara geçip ikimizde birbirimize yaklaşıp ateşli bir şekilde öpüşmeye başlardık.Uzun uzun eme eme öpüşürdük. : Elleri mi saçlarında sonra yavaş yavaş boynunda gezdirirdim ardından tshirtünün içine sokup göğüslerinii yoğurmaya sıkmaya başlardım dedim. Ateşlendi nefes alış verişi değişti ekinin. -: Ben de elimi onun vücudunda gezdirirdim dedi. : Hızlı bir şekilde üstünü çıplak bırakırdım. Ardından dudaklarımı dudaklarından alır boynuna geçer boynunu emdikten sonra göğüslerine inerdim dedim.-: Elleri de şortumun üstünden bacak aramı ellerdi. Benim ellerim de onun bacak arasını elime alır okşardım.O kadar nefis bir olay oluyordu ki benim de aletim kalkmıştı. Zaten uzun zamandır tık yoktu sex hikayesi dinler gibi gelmişti. Ben de elimi şortumun üzerinden çaktırmadan okşamaya başladım Ekine bakarak.Ben bir şey diyemeden devam etti ekin:-: Hızlı bir şekilde önce onu sonra kendimi soyardım. Uzandırırdım koltuğa üstüne ters bir şekilde çıkardım. Kadınlığımı ağzına verirdim. : Önce ufak dil darbeleri atardım ona ardında tamamını ağzıma alıp emerdim.Ardından dilimle içini yavaş yavaş yalayarak g noktanı bulup onu emerdim.-: Daha fazla dayanamaz hemen üstüne çıkarak içime alırdım onu. Birilerine yakalanma korkusuyla tavşan gibi sevişirdik dedi.Aletim bu konuşmalara dayanamamış tamamen kalkmıştı. Şortumun üstünden Ekinin vücuduna bakarak aletimi okşuyor bir yandan da onla bu oyuna devam ettiriyordum ki bir an göz göze geldik. Pardon kaptırmışım dedim. Önemli değil devam edebilirsin dedi gülerek.Kendine tekrar gözlerini kapattı ve sol elini askılı tshirtünün içine sokarak göğüslerine ellemeye başladı. Beynimle düşünemiyordum o an ne canı ne aybükeyi düşünemiyordum. Düşündüğüm tek şey, içimden gelen , devam etmekti bu olaya. : Seni arabadan kucağıma alarak,içinden çıkmadan çıkarırdım. Motor kapağının üstüne yatırarak içine girmeye devam ederdim dedim.-: Ohh en çok isteğim şeylerden biri bu. Bacaklarımı beline dolar seni kendime bastırırdım. : İçine girmeye devam ederken göğüslerini iki elime alıp sertçe sıkardım daha sonra üstüne doğru yatarak göğüs uçlarımı sıra sıra emerdim.Bu cümleyi kurduğumda boştaki sağ elini de şortunun içine soktu. Kendini okşamaya başlayınca ondan aldığım cesaretle şortumun düğmesini ve fermuarını açıp şortu azcık aşağıya çektim. Aletim özgürlüğüne kavuşmuştu. Ses çıkarınca gözlerini açarak bana doğru bakmasıyla tekrar göz göze geldik. Gözleri hemen aşağıya doğru kayarak aletime odaklandı. Ne tepki verecek merak ediyordum. Dudağını ısırdı gözleri açıldı aletime hayran hayran bakıyordu. Elime aldım aleti şortun üzerinden yaptıklarımı bu sefer rahat rahat yapıp sıvazlıyordum. Ekin de kendini okşuyordu.Beklemediğim bir hareket yaparak tshirtünü çıkardı sütyenini de aynı hızla çözerek göğüslerini çıkardı. Aybüke ile ezgiye göre ufaktı göğüsleri ama bakılmayacak kadar da çirkin değildi. Avucumun içine sığacak kadar bir büyüklüğü vardı.Teni esmer olduğu için yanık kısımla güneş görmeyen kısım arasındaki fark diğerlerine göre çok belli olmuyordu. . Aletime bakmayı kesmemişti aksine aletime bakarak göğüslerini yoğuruyor uçlarıyla oynuyordu.Sana bakarak tatmin edebilir miyim kendimi diye sorarak sessizliği bozdu. Tabiki eğer seni bu mutlu edecek rahatlatacaksa dedim sadece. O zaman arkaya geçelim dedi ve ön koltuklar arasından domalarak arka koltuklara attı kendini. Ben de hemen arkasından soluna doğru oturdum. Arka koltukta bulunan yol yastıklarından birini alarak kafasını kapıya dayadı. Sol bacağını yukarı sağ bacağını aşağı doğru ayırarak yatıyordum. Ben de onun gibi kafamı kapıya dayadım boyum uzun olduğu için ayaklarımı kendime çekerek pozisyonumu aldım. Tekrar bir sessizlik olduğunda ben onun göğüslerine o da benim aletime bakıyorduk. Sağ elini şortunun içine sokunca ikimizde kendimizi okşuyorduk. Bir süre bu şekilde devam ederken böyle rahat olmuyor diyerek elini çıkardı. Şortunun düğmelerini çözdü. İndirmeye çalışıyordu. Yardım etmek için dizlerimin üzerinde doğruldum. Şortunun altından tutarak çekiştirerek zor da olsa çıkarmayı başardık.Altında boxer tarzı ama full dantelli siyah bir külot vardı. Seksi duruyordu esmer tenine yakışmıştı.Onu çıkarmak için bir girişimde bulunmayınca çıkarmak istemiyor heralde diye düşündüm. Ekin kendini kaydırarak arka koltuğa uzanıp yatar pozisyona geçti. Bana doğru yaklaşsana dedi. İki koltuk arasındaki ayak boşluğuna indim. Dizlerimi koltuğa dayayarak aletimi kafasına doğru yakınlaştırdım. Elini tekrar külotunu içine sokarak dibindeki aletimi izlemeye başladı.Daha fazla dayanamıyordum ondan bir hareket gelmediği için sağ elimi göğüslerine attım sonunda. Çok ufak bir şekilde inleyerek yapma dedi. Dinlemedim tabiki ufak ufak okşamaya devam ettim.Avucuma alarak sıkıp yoğurmaya başladığımda nefes alış verişinin arttığını hissettim. Göğüslerini yoğururken boştaki elimle sağ elini tutarak aletime götürdüm. Geri çekmeye çalıştı. Yapma zaten zor durumdayım ama canı aldatamam dedi. Daha fazla üstüne gitmek istemedim elini çekmesine izin verdim ama göğüslerini ellemeyi bırakmamıştım. Sadece aletime bakarak kendini okşuyordu. Amının sırılsıklam olduğunu parmaklarını kendine soktuğunda anladım. Çıkan sesler beni de etkilemişti. Göğüslerimdeki elimi yavaş yavaş aşağıya indirmeye başladığımda gıdıklanmış gibi hareketler yapıyordu. Külodunun içine önce parmaklarımı soktum yavaşça komple elimi soktuğumda eliyle amını kapatıyordu.Elimi çekmeye çalıştı ama kendini bana bırak lütfen diye ısrar edince saldı kendini. Elini kendi elimle ittirerek onun yerini aldım. Göremiyordum külotundan dolayı ama hissediyordum amını. Cayır cayır yanıyordu ve ıslanmıştı.Önce üstten parmaklarımla okşadım. Sesli ve hızlı nefes almaya başladı ekin. Ardından orta parmağımı içine soktum. Parmağımı alev topuna sokmuşum gibiydi çok sıcak ve ıslaktı. Parmağımla sikiyordum resmen ekini. Yüzük parmağımı da içine soktuğumda inlemeye başlamıştı.Hızımı arttırdığımda artık inlemiyor zevk çığlıkları atıyordu resmen. Kafamı eğerek göğüslerini yalamaya uçlarını emmeye başladım. Aynı zaman parmaklarımla sikmeye devam ediyordum ekini. Birden kasıldı.Hızlıca elimi çektirdi ve ahhhğğ diye böğürmeye başlayınca boşaldığını anladım.Elime sularının geldiğini hissediyordum.Acabaa mı dedim. Bir süre hareketsiz kaldık. Kendine gelmesi bir hayli uzun sürdü.Elimi sırılsıklam olan külotundan çekince anladım ki doğru düşünmüşüm squirt olmuştu. Aşırı ıslaktı elim ve külotu da suya batırılmış gibi sırılsıklamdı. Daha önce fidan ablada da görmüştüm bunu. Ben bu olaya gülerken hiç böyle boşalmamıştım daha önce dedi. Belli oluyor diyerek elimden akan sularını ve külotunun ıslaklığını gösterdim. Oha diyerek kendide bu yaptığına şaşkınlık içerisinde bakıyordu. Rahatladıysan gidebiliriz dedim. Sen diye sordu yarı inik aletime bakarak. Bilmemki dedim. Ben de sana yardım edebilirim diyerek sol eliyle aletimi kavradı. Aldatmak istemiyordun hani dedim. Onu düşünmeyi sen beni parmaklarınla becerirken bıraktım ama daha fazlasını isteme benden dedi. Doğrulduğu yere bu sefer ben oturdum arka koltukların tam ortasına. Dizlerinin üstüne oturarak tek elini aletime attı, diğer elini de taşaklarıma götürerek okşamaya başladı. Resmen kuru kuruya okşuyor boşalmamı bekliyordu. Kafasından tutarak aşağıya doğru eğdim. Ağzına alması için. Biraz ısrar ederek zor da olsa ikna ederek ağzına aldırtmıştım. Aşırı acemiydi. Ne yapacağını bilemiyor sadece aletimin kafasını dudakları içine alıp geri çıkartıyordu. Diliyle de sadece aynı bölgeyi yalıyordu.Bu acemiliğine rağmen çok dolu olduğum için yaklaşıyordum. Geliyorum ben dedim. Ağzıma yüzüme boşalma sakın dedi. Vücuduna boşalmak istiyorum deyince geriye doğru yattı. Bacaklarının arasına girdim dizlerim üstünde. Amını ilk defa o zaman gördüm. Sarkık dudaklıydı çok beğenmedim açıkçası.Elini uzatarak tekrar aletimi eline aldı. Biraz sıvazladıktan göğüslerine ve göbeğine oluk oluk akmaya başladım. Eli ve vücudu döllerimle doluydu. Sonunda rahatlamıştık ikimizde. Dinlenme kısmına geçtiğimizde çantasına uzanarak ıslak mendil çıkarttı ve vücudunu temizlemeye başladığında ekini izliyordum.Birden bire pişmanlık duygusu çöktü üstüme. Cana ve aybükeye yanlış yapmıştık. Gerçi benim kaçıncı yanlışımdı bu sayamadım. Resmen kıza haksızlık yapıyordum. Neden böyle hissettim bilmiyorum ama modumu düşürmüştü. Hayatımın en kötü anılarından biri diye düşündüm. Ben bunları düşünürken ekin giyinmişti bile. Hadi gidelim dediğinde sırılsıklam olan külotunu pencereden dışarıya attı. Artık giyilmez bu diyerek güldü.Ben de toparlanarak giyindim ve yola koyulduk tekrar. Buraya kadar olsun çok yazasım yok. Bir sonraki sefere kaldığımız yerden devam. Ne zaman yazarım bilmiyorum zamanım olursa hemen yazıcam.
03 Ocak 2021, at 11:07
Alıntı